Kat Shtëpie 120m² me QIRA në Taslixhe

550 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 13 Gusht, 2022
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 120 m2

Përshkrimi

Kati i shtëpisë ndodhet në Taslixhe 3. Është e mobiluar në terësi me mobilje të reja dhe me një stil të veçantë.
Është shumë e përshtatshme për banim, sistemin e ngrohjes me dru, parking të mjaftueshëm, dhe ka ndriçim shumë të lartë dhe pamje mahnitëse të qytetit duke e bërë këtë shtëpi mjaft të veçantë.
Kati i shtëpisë ka këtë rënditje:
• Qëndrim ditor
• Kuzhinë me tryezari
• 2 Dhoma gjumi
• 1 Banjo
• Ballkon

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hepeni në Google Maps
ID e pronës: 20542
Çmimi: 550 € / muaji
Sipërfaqja: 120 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
E mobiluar
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking

Të ngjajshme

Shtëpi
Me qira

Shtëpi 140m² me #QIRA në Dragodan

1,000 €
Shtëpia ndodhet në Dragodan afër ‘Premium Bakery’ dhe ka qasje shumë të shpejt ...
Shtëpia ndodhet në Dragodan afër ‘Premium Bakery’ dhe ka qasje shumë të shpejtë në rrugën kryesore. Sht ...
2 2 140 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 240m² me #QIRA te Lagjja Jonë, Çaglla...

1,300 €
Shtëpia gjendet në Çagllavicë tek ‘Lagjja Jonë’, është e pozicionuar në 3.69 a ...
Shtëpia gjendet në Çagllavicë tek ‘Lagjja Jonë’, është e pozicionuar në 3.69 ari truall, dhe ka fletë p ...
4 2 240 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 204m² me #QIRA në Lagjen Nic

850 €
Shtëpia ndodhet në Lagjen Nic, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 3 Ari. Shtëpia është t ...
Shtëpia ndodhet në Lagjen Nic, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 3 Ari. Shtëpia është tërësisht e mobiluar, ka s ...
3 2 204 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 200m² me #QIRA në Dragodan

800 €
Shtëpia ndodhet në Dragodan, afër Kfori-t. Është tërësisht e mobiluar dhe funksionale, sis ...
Shtëpia ndodhet në Dragodan, afër Kfori-t. Është tërësisht e mobiluar dhe funksionale, sistemin e ngrohjes e ka me ...
3 2 200 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings