Banesë – Zyre 80m² me #QIRA në Shesh

900 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 27 Dhjetor, 2023
  • 1 Banjo
  • 80.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 80m² ndodhet në Shesh.
Banesa ka sistemin e ngrohjes me Termokos. Ka hapësira parkingu për klientë.
Ka këtë rënditje: 3 Hapësira pune | Kuzhinë | 1 Banjo | 1 Depo | 3 Ballkona.
Ndodhet në qendër të qytetit, me qasje të shpejtë dhe në afërsi të gjitha shërbimeve të nevojshme, gjë që e bën shumë të përshtatshme për veprimtari afariste.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 27178
Çmimi: 900 € / muaji
Sipërfaqja: 80.00 m2
Dhoma: 3
Banjo: 1
Veçori tjera
Klimë
Nxehmje me Termokos
Parking

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë 99m² me #QIRA në Emshir

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 99m² ndodhet në Emshir, në objektin e qendrës tregtare “Dardha&# ...
Banesa me sipërfaqe 99m² ndodhet në Emshir, në objektin e qendrës tregtare “Dardha”. Banesa është tërës ...
2 2 99.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 120m² me #QIRA në Rrugën C

1,250 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 120m² ndodhet në Rrugën C, në kompleksin e ndërtuar nga Alko Group. Ba ...
Banesa me sipërfaqe 120m² ndodhet në Rrugën C, në kompleksin e ndërtuar nga Alko Group. Banesa është e mobiluar me ...
3 2 120.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 131m² me #QIRA në Lakris...

1,200 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 131m² ndodhet në objektin e Arting, tek Hotel Derand në Lakrishtë. Ban ...
Banesa me sipërfaqe 131m² ndodhet në objektin e Arting, tek Hotel Derand në Lakrishtë. Banesa është tërësisht funks ...
2 1 131.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 85m² me #QIRA në Mati 1

370 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 85m² ndodhet te Mati 1, afër Maxi 24. Banesa është tërësisht funksiona ...
Banesa me sipërfaqe 85m² ndodhet te Mati 1, afër Maxi 24. Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobiluar. Sistem ...
2 1 85.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings

RH Real Estate