click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next
KËRKONI

Pronat e listuara në : Nxehmje me rrymë

Banesa
Në shitje

Banesë – Penthouse 67m² + 24m² në #SHI...

95,000 €
​Banesa me sipërfaqe 67m² neto dhe 24m² terasë ndodhet në rrugën C, në objektin e ndertuar ...
​Banesa me sipërfaqe 67m² neto dhe 24m² terasë ndodhet në rrugën C, në objektin e ndertuar nga Tregtia. Banesa ka s ...
2 1 67.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 90.81m² në #SHITJE në Dragodan

1,200 € / m²
Banesa me sipërfaqe 90.81m² ndodhet në Dragodan, në kompleksin ‘Manor Residence̵ ...
Banesa me sipërfaqe 90.81m² ndodhet në Dragodan, në kompleksin ‘Manor Residence’, në afërsi të KFOR-it. ...
2 1 90.81 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 98m² me #QIRA në Bregun e Diellit

450 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 95m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër Viva Fresh. Banesa është komple ...
Banesa me sipërfaqe 95m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër Viva Fresh. Banesa është komplet e mobiluar, ka të gjith ...
2 2 95.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 60m² me #QIRA në Emshir

330 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 60m² ndodhet në lagjen Emshir, afër Stacionit të Autobusëve. Banesa ës ...
Banesa me sipërfaqe 60m² ndodhet në lagjen Emshir, afër Stacionit të Autobusëve. Banesa është komplet e mobiluar, k ...
1 1 60.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 91.98m² në #SHITJE në Veternik

1,270 € / m²
Banesa me sipërfaqe 91.98m² ndodhet Veternik, në kompleksin i cili është duke u ndërtuar n ...
Banesa me sipërfaqe 91.98m² ndodhet Veternik, në kompleksin i cili është duke u ndërtuar nga kompania ‘Alb Dizajn’. ...
2 1 91.98 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 67.1m² në #SHITJE në ‘Linda Pre...

80,500 €
Banesa me sipërfaqe 67.1m² ndodhet në kompleksin ‘Linda Premium’ ndërtuar nga ...
Banesa me sipërfaqe 67.1m² ndodhet në kompleksin ‘Linda Premium’ ndërtuar nga Al Trade në lagjen Prisht ...
1 1 67.10 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 96m² + 22m² terasë në #SHITJE në Mari...

188,000 €
Banesa me sipërfaqe 96m² banim dhe 22m² terasë ndodhet në lagjen Marigona Hill. Banesa ndo ...
Banesa me sipërfaqe 96m² banim dhe 22m² terasë ndodhet në lagjen Marigona Hill. Banesa ndodhet në një lagje moderne ...
2 1 118.40 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 94.9m² në #SHITJE në Rrugën C

1,230 € / m²
Banesa me sipërfaqe 94.9m² ndodhet në kompleksin ‘Vera’ i cili është duke u nd ...
Banesa me sipërfaqe 94.9m² ndodhet në kompleksin ‘Vera’ i cili është duke u ndërtuar nga kompania ̵ ...
2 1 94.90 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 304m² në #SHITJE në Lagjen Qëndresa, ...

360,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 304m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë, e pozicionuar në tru ...
Shtëpia me sipërfaqe 304m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 3.3 Ari. ...
4 2 304.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 58m² me #QIRA në Dragodan

400 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 58m² neto ndodhet në lagjen Dragodan. Banesa ndodhet në një lagje atra ...
Banesa me sipërfaqe 58m² neto ndodhet në lagjen Dragodan. Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt dhe shum ...
1 1 58.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 92.28m² në #SHITJE në objektin e Nart...

129,000 €
Banesa me sipërfaqe 92.28m² ndodhet në lagjen Emshir, në kompleksin e sapo ndërtuar nga ko ...
Banesa me sipërfaqe 92.28m² ndodhet në lagjen Emshir, në kompleksin e sapo ndërtuar nga kompania ‘Nartel Exin’. Ban ...
2 2 92.28 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 50m² në #SHITJE në objektin e Nartel ...

70,000 €
Banesa me sipërfaqe 50m² ndodhet në lagjen Emshir, në kompleksin e sapo ndërtuar nga kompa ...
Banesa me sipërfaqe 50m² ndodhet në lagjen Emshir, në kompleksin e sapo ndërtuar nga kompania ‘Nartel Exin ...
1 1 50.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings