Kat shtëpie 115m² me #QIRA në Dragodan

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 24 Janar, 2024
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 115.00 m2

Përshkrimi

Kati i shtëpisë me sipërfaqe 104m² ndodhet në Dragodan, afër Hotel Pinocchio.
Është i mobiluar tërësisht në mënyrë moderne, e pajisur me të gjitha elementet e nevojshme, ka ndriçim natyral, ka ngrohje qëndrore me pelet, vendparkim si dhe oborr të mirëmbajtur.
Ka këtë renditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma të fjetjes | 1 Banjo | 2 Ballkona.
Gjendet në një lagje të qetë dhe të përshtatshme për banim, në afërsi të Ambasadave, shkollave, dhe shumë shërbimeve të tjera.

ID e pronës: 27633
Sipërfaqja: 115.00 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me pelet
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking

Të ngjajshme

Shtëpi
Me qira

Shtëpi 174m² me #QIRA në Marigona Residence

1,400 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 174m² ndodhet në lagjen Marigona Residence. Shtëpia është tërësisht e ...
Shtëpia me sipërfaqe 174m² ndodhet në lagjen Marigona Residence. Shtëpia është tërësisht e mobiluar në mënyrë moder ...
3 2.5 174.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 300m² me #QIRA në Lagjen Qëndresa, Ça...

Shtëpia me sipërfaqe 300m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë. Shtëpia është tërësi ...
Shtëpia me sipërfaqe 300m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë. Shtëpia është tërësisht e re dhe funksionale. ...
6 3 300.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 170m² me #QIRA në Veternik

700 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 170m² ndodhet në Veternik. Shtëpia është tërësisht e mobiluar në mëny ...
Shtëpia me sipërfaqe 170m² ndodhet në Veternik. Shtëpia është tërësisht e mobiluar në mënyrë moderne e elegante, du ...
3 2 170.00 m2detajet

Shtëpi 203m² me #QIRA në lagjen Qershia, Çag...

1,500 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 203m² ndodhet në lagjen Qershia, në truall me sipërfaqe 3.3 ari. Shtë ...
Shtëpia me sipërfaqe 203m² ndodhet në lagjen Qershia, në truall me sipërfaqe 3.3 ari. Shtëpia është tërësisht e mob ...
3 2 203.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings