Duplex 200m² for #RENT in Lakrishtë

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 21 Shtator, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 200.00 m2

Përshkrimi

Duplex apartment with an area of 200m² is located in the ‘Arting’ complex, in the Lakrisht neighborhood.
The apartment is completely designed by an architect, furnished in a modern style and with high quality furniture. Every detail in the apartment is meticulously crafted and the abundant natural light creates an inviting atmosphere.
The duplex has a separate entertainment space with billiards, a separate jacuzzi room with an open view of the city and a sauna area. The heating and cooling system has a fan coiler.
The apartment has this order:
– 1st floor of the apartment: Living Room | Kitchen with table | 1 Bathroom | 1 Utility
– 2nd floor of the apartment: Bedroom | Wardrobe | Bathroom with sauna | Room with Jacuzzi | Billiards space
It is located in one of the highest quality complexes, near the city center, close to many essential services for living, which make this apartment very suitable for living.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 25179
Sipërfaqja: 200.00 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me pompë termike
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë 77m² me #QIRA në Rrugën C

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 77m² ndodhet në Rrugën C, tek Lin Project. Është tërësisht funksionale ...
Banesa me sipërfaqe 77m² ndodhet në Rrugën C, tek Lin Project. Është tërësisht funksionale. Sistemin e ngrohjes e k ...
2 1 77.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 80m² me #QIRA te Qafa

420 € / muaji
​Banesa me sipërfaqe 80m² ndodhet te Qafa, afër shkollës “Meto Bajraktari”. Banesa është t ...
​Banesa me sipërfaqe 80m² ndodhet te Qafa, afër shkollës “Meto Bajraktari”. Banesa është tërësisht e mobiluar dhe f ...
2 2 80.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesa 97m² me #QIRA në Emshir

600 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 97m² ndodhet në Emshir, afër Stacionit të autobusëve. Banesa ka orient ...
Banesa me sipërfaqe 97m² ndodhet në Emshir, afër Stacionit të autobusëve. Banesa ka orientimin jug-perëndim. Banesa ...
2 1 97.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Duplex 80m² me #QIRA në Darda...

400 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 80m² neto ndodhet në Dardani, mbi pllatonë e Kurrizit. Banesa është të ...
Banesa me sipërfaqe 80m² neto ndodhet në Dardani, mbi pllatonë e Kurrizit. Banesa është tërësisht funksionale dhe e ...
2 1 80.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings