Banesa 86m² në #SHITJE në kompleksin “Albi Residence”, Gjilan.

680 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 10 Nëntor, 2022
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 86.00 m2

Përshkrimi

Kompleksi i ndërtuar nga ‘Albi’ ndodhet në Gjilan, përballë Gjykatës Themelore.
Banesa posedon ashensor, sistemin e ngrohjes nën dysheme me rrymë, parking të mjaftueshëm, etj.
Banesa ka orientim në jug-lindje.
• Kati i 2-të i banimit
Banesa ka këtë rënditje:
• Qëndrimin ditor
• Kuzhinë me tryezari
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• Wc
• Ballkon

Mundësi e blerjes së garazhës dhe depos në çmim prej 7,000€

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 19117
Çmimi: 680 € / m²
Sipërfaqja: 86.00 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings