Banesa 160m² me #QIRA në objektin “NARTEL CENTER”

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 25 Maj, 2022
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 160.00 m2

Përshkrimi

Objekti është i ndërtuar me cilësi shumë të lartë. Ofron kushte shumë të mira për banim dhe afarizëm sepse posedon: sigurim 24 orë, dyer kundër zjarrit, parking të mjaftueshëm, etj.
Banesa po ashtu ka një pamje magjepsëse të qytetit të bukur të Prishtinës. Posedon nxehmje qëndrore me Termokos, fshesë me sistem qendror, dritare katër sezonale, izolim termik dhe akustik, dhe ka ndriçim natyral.
• Kati i 16-të
Banesa ka këtë renditje:
• Qendrimin ditor
• Kuzhinë dhe tryezari
• 3 Dhoma gjumi
• 2 Banjo
• Ballkon
Banesa është shumë e përshtatshme për zyre.

Çmimi sipas marrëveshjes.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 19034
Sipërfaqja: 160.00 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensorë
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 71m² me #QIRA në Nartel ...

350 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 71m² ndodhet në objektin e Nartel Center, Pejton. Banesa është tërësis ...
Banesa me sipërfaqe 71m² ndodhet në objektin e Nartel Center, Pejton. Banesa është tërësisht funksionale. Sistemin ...
2 1 71.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 25m² me #QIRA në Bregun e Diellit

250 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 25m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 25m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Banesa është tërësisht funksionale dhe ...
1 25.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 62m² me #QIRA në Bregun e Diellit

400 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 62m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër shkollës Ismail Qemali. Banesa ...
Banesa me sipërfaqe 62m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër shkollës Ismail Qemali. Banesa është tërësisht funksiona ...
1 1 62.00 m2detajet

Banesë 60m² me #QIRA në Dragodan

350 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 60m² ndodhet në lagjen Dragodan, në kompleksin e ACG, afër Mini Max. B ...
Banesa me sipërfaqe 60m² ndodhet në lagjen Dragodan, në kompleksin e ACG, afër Mini Max. Banesa është tërësisht e r ...
1 1 60.00 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings