Banesa 160m² me #QIRA në objektin “NARTEL CENTER”

Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 25 Maj, 2022
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 160 m2

Përshkrimi

Objekti është i ndërtuar me cilësi shumë të lartë. Ofron kushte shumë të mira për banim dhe afarizëm sepse posedon: sigurim 24 orë, dyer kundër zjarrit, parking të mjaftueshëm, etj.
Banesa po ashtu ka një pamje magjepsëse të qytetit të bukur të Prishtinës. Posedon nxehmje qëndrore me Termokos, fshesë me sistem qendror, dritare katër sezonale, izolim termik dhe akustik, dhe ka ndriçim natyral.
• Kati i 16-të
Banesa ka këtë renditje:
• Qendrimin ditor
• Kuzhinë dhe tryezari
• 3 Dhoma gjumi
• 2 Banjo
• Ballkon
Banesa është shumë e përshtatshme për zyre.

Çmimi sipas marrëveshjes.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hepeni në Google Maps
ID e pronës: 19034
Sipërfaqja: 160 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensor
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Penthouse 205m² me #QIRA në Dragodan / Arbër...

1,700 €
Banesa ndodhet në kompleksin e kompanisë ‘Tregtia’, afër Komunës së re, në lag ...
Banesa ndodhet në kompleksin e kompanisë ‘Tregtia’, afër Komunës së re, në lagjen Arbëria – Dragodan. B ...
3 2 205 m2detajet
Banesa
Me qira

Penthouse 225m² me #QIRA në Dragodan / Arbër...

1,700 €
Banesa ndodhet në kompleksin e kompanisë ‘Tregtia’, afër Komunës së re, në lag ...
Banesa ndodhet në kompleksin e kompanisë ‘Tregtia’, afër Komunës së re, në lagjen Arbëria – Dragodan. B ...
3 3 225 m2detajet
Banesa
Me qira

Penthouse 250m² me #QIRA në Dragodan / Arbër...

1,300 €
Banesa ndodhet në kompleksin e kompanisë ‘Tregtia’, afër Komunës së re, në lag ...
Banesa ndodhet në kompleksin e kompanisë ‘Tregtia’, afër Komunës së re, në lagjen Arbëria – Dragodan. B ...
3 2 250 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesa 42m² me #QIRA në Ulpianë

250 €
Banesa ndodhet në Ulpianë, afër Soliterave. Banesa është e renovuar dhe e mobiluar, sistem ...
Banesa ndodhet në Ulpianë, afër Soliterave. Banesa është e renovuar dhe e mobiluar, sistemin e ngrohjes e ka me Ter ...
1 1 42 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings