click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next
KËRKONI

Properties List – Sidebar Left

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 672m² në #SHITJE në Dragodan.

Shtëpia gjendet në Dragodan afër Ambasadës Hungareze. Shtëpia ndodhet në 3.38 ari dhe ka o ...
Shtëpia gjendet në Dragodan afër Ambasadës Hungareze. Shtëpia ndodhet në 3.38 ari dhe ka orientimin nga lindja – pe ...
12 4 672 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 672m² me #QIRA në Dragodan.

Shtëpia gjendet në Dragodan afër Ambasadës Hungareze. Shtëpia ndodhet në 3.38 ari dhe ka o ...
Shtëpia gjendet në Dragodan afër Ambasadës Hungareze. Shtëpia ndodhet në 3.38 ari dhe ka orientimin nga lindja – pe ...
12 4 672 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 300m² me #QIRA në Bregun e Diellit

1,500 € / muaji
Shtëpia ndodhet në vend shumë të përshtatshëm, ka sistem të ngrohjes me naftë, dhe ofron p ...
Shtëpia ndodhet në vend shumë të përshtatshëm, ka sistem të ngrohjes me naftë, dhe ofron parking të mjaftueshëm. Sh ...
5 2 300 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpia 480m² në #SHITJE në Emshir

380,000 €
Shtëpia ndodhet shumë afë shkollës “7 Marsi” dhe “Qendrës së Mjekësisë F ...
Shtëpia ndodhet shumë afë shkollës “7 Marsi” dhe “Qendrës së Mjekësisë Familjare”. Shtëpia ...
4 3 400 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 480m² me #QIRA në Emshir.

1,500 € / muaji
htëpia ndodhet shumë afër shkollës “7 Marsi” dhe “Qendrës së Mjekësisë F ...
htëpia ndodhet shumë afër shkollës “7 Marsi” dhe “Qendrës së Mjekësisë Familjare”. Shtëpia ...
4 3 480 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë-Duplex 188m² me #QIRA në objektin ...

1,700 € / muaji
Duplexi ofron rehatinë që çdo familje dëshiron. Banesa është e mobiluar me një stil mjaft ...
Duplexi ofron rehatinë që çdo familje dëshiron. Banesa është e mobiluar me një stil mjaft unik, me mobilje tejet të ...
4 4 188 m2detajet
Banesa
Në shitje

Dupleks 161.6m² në #SHITJE në Mati 1

1,230 € /m²
Dupleksi është i tipit ‘Green House’ dhe ndodhet në kompleksin “Gjuma e ...
Dupleksi është i tipit ‘Green House’ dhe ndodhet në kompleksin “Gjuma e parë”, të ndërtuar ...
4 2 162 m2detajet
Banesa
Me qira
Në shitje

Penthouse në #SHITJE ose me #QIRA në NARTEL ...

Banesa ka sipërfaqe bruto 300m², ku sipërfaqe banimi janë 230m², ndërsa sipërfaqe terase j ...
Banesa ka sipërfaqe bruto 300m², ku sipërfaqe banimi janë 230m², ndërsa sipërfaqe terase janë 70 m². Ka orientim Li ...
4 3 300 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 245.61m² në #SHITJE në Kodrën e Trima...

185,000 €
Shtëpia ndodhet në Kodrën e Trimave, afër Hotel ‘Princi i Arbërit’. Shtëpia ës ...
Shtëpia ndodhet në Kodrën e Trimave, afër Hotel ‘Princi i Arbërit’. Shtëpia është e mobiluar me mobile ...
4 3 246 m2detajet
Banesa
Në shitje

Penthouse 140.37 + 49.93m² në #SHITJE në obj...

Penthouse gjendet në lagjen Emshir, në objektin që është duke u ndërtuar nga kompania “Nar ...
Penthouse gjendet në lagjen Emshir, në objektin që është duke u ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”. Penthouse ndod ...
4 2 197 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë-Duplex 188m² në #SHITJE në objektin &...

300,000 €
Duplexi ofron rehatinë që çdo familje dëshiron. Banesa është e mobiluar me një stil mjaft ...
Duplexi ofron rehatinë që çdo familje dëshiron. Banesa është e mobiluar me një stil mjaft unik, me mobilje tejet të ...
4 4 188 m2detajet
Banesa
Në shitje

Penthouse 167.36 + 44.47m² në #SHITJE në obj...

Penthouse gjendet në lagjen Emshir, në objektin që është duke u ndërtuar nga kompania “Nar ...
Penthouse gjendet në lagjen Emshir, në objektin që është duke u ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”. Penthouse ndod ...
4 2 212 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings