Shtëpi 420m² në #SHITJE në Matiçan

270,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 31 Tetor, 2023
  • 6 Dhoma gjumi
  • 4 Banjo
  • 420.00 m2

Përshkrimi

​Shtëpia me sipërfaqe 420m² ndodhet në Matiçan, afër ‘Prishtina High School’.
Shtëpia është tërësisht funksionale dhe sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike nën dysheme.
Ka këtë rënditje:
– Bodrumi: Garazha
– Kati përdhesë: Qëndrimi ditor | Kuzhinë dhe tryezari | 3 Dhoma gjumi | 2 Banjo | 2 Ballkona.
– Kati i dytë: Qëndrimi ditor | Kuzhinë dhe tryezari | 3 Dhoma gjumi | 2 Banjo | 2 Ballkona.
Ndodhet në një zonë të qetë dhe shumë të përshtatshme për banim.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 26152
Çmimi: 270,000 €
Sipërfaqja: 420.00 m2
Dhoma: 8
Dhoma gjumi: 6
Banjo: 4
Veçori tjera
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me pelet
Nxehmje me rrymë
Parking

Të ngjajshme

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 270m² në #SHITJE në lagjen Qëndresa, ...

240,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 270m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë, e pozicionuar në tru ...
Shtëpia me sipërfaqe 270m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 3 Ari. S ...
5 2 270.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 205m² në #SHITJE në ‘Chelsea Po...

1,200 € / m²
​Shtëpia me sipërfaqe 205m² ndodhet në Bërnicë, në lagjen Chelsea Point. Është e pajisur m ...
​Shtëpia me sipërfaqe 205m² ndodhet në Bërnicë, në lagjen Chelsea Point. Është e pajisur me fletë poseduese. Shtëpi ...
3 2 205.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 304m² në #SHITJE në Lagjen Qëndresa, ...

360,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 304m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë, e pozicionuar në tru ...
Shtëpia me sipërfaqe 304m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 3.3 Ari. ...
4 2 304.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 133m² në #SHITJE në Dragodan

240,000 €
Shtëpia ndodhet në lagjen ‘Washington Residence’, ne Dragodan, në afërsi të KF ...
Shtëpia ndodhet në lagjen ‘Washington Residence’, ne Dragodan, në afërsi të KFOR-it. Lagjja Washington ...
3 2 133.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings