click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next
KËRKONI

Pronat e listuara në : Nxehmje ndër dysheme

Banesa
Me qira

Duplex 200m² for #RENT in Lakrishtë

Duplex apartment with an area of 200m² is located in the ‘Arting’ complex, in ...
Duplex apartment with an area of 200m² is located in the ‘Arting’ complex, in the Lakrisht neighborhood ...
2 2 200.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 420m² me #QIRA në Sofali

2,500 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 420m² dhe 4 ari oborr ndodhet në lagjen Sofali. Shtëpia është tërësis ...
Shtëpia me sipërfaqe 420m² dhe 4 ari oborr ndodhet në lagjen Sofali. Shtëpia është tërësisht e mobiluar në mënyrë m ...
5 4 420.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 92.28m² në #SHITJE në objektin e Nart...

129,000 €
Banesa me sipërfaqe 92.28m² ndodhet në lagjen Emshir, në kompleksin e sapo ndërtuar nga ko ...
Banesa me sipërfaqe 92.28m² ndodhet në lagjen Emshir, në kompleksin e sapo ndërtuar nga kompania ‘Nartel Exin’. Ban ...
2 2 92.28 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 50m² në #SHITJE në objektin e Nartel ...

70,000 €
Banesa me sipërfaqe 50m² ndodhet në lagjen Emshir, në kompleksin e sapo ndërtuar nga kompa ...
Banesa me sipërfaqe 50m² ndodhet në lagjen Emshir, në kompleksin e sapo ndërtuar nga kompania ‘Nartel Exin ...
1 1 50.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 141m² në #SHITJE në Dragodan

285,000 €
Banesa me sipërfaqe 141m² ndodhet në kompleksin “Artis” të ndërtuar nga kompan ...
Banesa me sipërfaqe 141m² ndodhet në kompleksin “Artis” të ndërtuar nga kompanitë e ndërtimit “Ar ...
3 2 141.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 110m² me #QIRA në Rrugën C

800 € / muaji
Banesa ndodhet në një lokacion shumë të qetë për banim dhe ofron të gjitha kushtet dhe shë ...
Banesa ndodhet në një lokacion shumë të qetë për banim dhe ofron të gjitha kushtet dhe shërbimet e nevojshme për nj ...
3 2 110.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE në Mati 1

980 € / m²
Banesat ndodhen në kompleksin ‘Aura Residence’ në lagjen Mati 1. Kompleksi  ...
Banesat ndodhen në kompleksin ‘Aura Residence’ në lagjen Mati 1. Kompleksi ‘Aura Residence’ ...
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 88m² me #QIRA në Dragoda...

480 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 88m² ndodhet në Dragodan, afër Five Star. Banesa është ndërtim i ri dh ...
Banesa me sipërfaqe 88m² ndodhet në Dragodan, afër Five Star. Banesa është ndërtim i ri dhe është tërësisht funksio ...
2 1 88.00 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 65m² neto në #SHITJE në Bregun e Diel...

Banesa me sipërfaqe 65m² neto ndodhet në Bregun e Diellit, te ‘Banesat e Kuqe’ ...
Banesa me sipërfaqe 65m² neto ndodhet në Bregun e Diellit, te ‘Banesat e Kuqe’. Banesa është e pajisur ...
2 1 65.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 99.4m² në #SHITJE në Lagjen e Muhaxhe...

1,200 € / m²
Banesa ndodhet në Lagjen e Muhaxherëve, ndërtim i Niti Construction, në kompleksin ‘ ...
Banesa ndodhet në Lagjen e Muhaxherëve, ndërtim i Niti Construction, në kompleksin ‘Loren’. Banesa ndod ...
2 1 99.40 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 137.6m² në #SHITJE në ‘Prishtina Prem...

Banesa ndodhet në kompleksin ‘Prishtina Premium Residence’, në lagjen Prishtina e Re. Komp ...
Banesa ndodhet në kompleksin ‘Prishtina Premium Residence’, në lagjen Prishtina e Re. Kompleksi ka një vendndodhje ...
3 2 137.60 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 109.6m² në #SHITJE në ‘Prishtina Prem...

Banesa ndodhet në kompleksin ‘Prishtina Premium Residence’, në lagjen Prishtina e Re. Komp ...
Banesa ndodhet në kompleksin ‘Prishtina Premium Residence’, në lagjen Prishtina e Re. Kompleksi ka një vendndodhje ...
2 1 109.60 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings