click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next
KËRKONI

Pronat e listuara në : Nxehmje me pompë termike

Banesa
Me qira

Duplex 200m² for #RENT in Lakrishtë

Duplex apartment with an area of 200m² is located in the ‘Arting’ complex, in ...
Duplex apartment with an area of 200m² is located in the ‘Arting’ complex, in the Lakrisht neighborhood ...
2 2 200.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 133m² në #SHITJE në Dragodan

240,000 €
Shtëpia ndodhet në lagjen ‘Washington Residence’, ne Dragodan, në afërsi të KF ...
Shtëpia ndodhet në lagjen ‘Washington Residence’, ne Dragodan, në afërsi të KFOR-it. Lagjja Washington ...
3 2 133.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 387.06m² në #SHITJE në Sofali

435,000 €
Shtëpia ndodhet në lagjen ‘Vargu i Blertë’ e cila është duke u ndërtuar nga ko ...
Shtëpia ndodhet në lagjen ‘Vargu i Blertë’ e cila është duke u ndërtuar nga kompania ‘Pozhegu Bro ...
Lokal
Me qira

Lokal 168m² + 200m² terasë me #QIRA në Bregu...

1,700 € / muaji
​Lokali me sipërfaqe 168m² dhe 200m² terasë ndodhet në Bregun e Diellit. ​Të shfrytëzueshm ...
​Lokali me sipërfaqe 168m² dhe 200m² terasë ndodhet në Bregun e Diellit. ​Të shfrytëzueshme ka dy hapësira të mëdha ...
2 368.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 375m² në #SHITJE në ‘Royal Gree...

1,280 € /m²
Shtëpia e Tipit B me sipërfaqe 375m² ndodhet në lagjen ‘Royal Green Residence’ ...
Shtëpia e Tipit B me sipërfaqe 375m² ndodhet në lagjen ‘Royal Green Residence’ në Zllatar. Ndodhet në t ...
4 3 375.00 m2detajet
Shtëpi
E shitur

Shtëpi 174m² + 43m² në #SHITJE në Marigona R...

360,000 €
Shtëpia është e ndërtuar në truall me sipërfaqe prej 3 Ari dhe ka sipërfaqe banimi prej 17 ...
Shtëpia është e ndërtuar në truall me sipërfaqe prej 3 Ari dhe ka sipërfaqe banimi prej 174m² dhe bodrum prej 43m². ...
4 3 174.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings