Lokal 78m² (neto) me #QIRA në Ulpianë.

1,000 € /muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 3 Gusht, 2022
  • 1 Banjo
  • 78 m2

Përshkrimi

Lokali ndodhet në afërsi të QKUK-së dhe Interex.
Lokali ka sistem të sigurisë me alarm dhe kamera, sistem të ngrohjes me Termokos, klimë, parking të mjaftueshëm, etj.
Lokali ka këtë rënditje:
| 2 Hapësira Pune
| 1 Banjo

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 20495
Çmimi: 1,000 € /muaji
Sipërfaqja: 78 m2
Dhoma: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem alarmi
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Lokal
Me qira

Lokal 480m² me #QIRA në kompleksin ‘Ra...

7,200 €
Lokali ndodhet në kompleksin ‘Ramiz Sadiku’. Posedon një hapësirë të madhe të ...
Lokali ndodhet në kompleksin ‘Ramiz Sadiku’. Posedon një hapësirë të madhe të shfrytëzueshme e cila mun ...
1 480 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 370m² me #QIRA te 4 Llullat

2,000 € / muaji
Lokali ndodhet tek 4 Llullat, në afërsi të ‘Mama Mantia’. Është i ndarë në 240 ...
Lokali ndodhet tek 4 Llullat, në afërsi të ‘Mama Mantia’. Është i ndarë në 240m² përdhesë dhe 130m² bod ...
1 370 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 160m² me #QIRA në Dragodan

1,300 €
Lokali ndodhet në Dragodan, afër ‘Premium Bakery’. Është tërësisht funksional ...
Lokali ndodhet në Dragodan, afër ‘Premium Bakery’. Është tërësisht funksional dhe është shumë i përshta ...
2 160 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 77m² me #QIRA në Mati 1

380 €
Lokali ndodhet në lagjen Mati 1. Lokali ka çasje të shpejtë në rrugën B, rrugën C si dhe r ...
Lokali ndodhet në lagjen Mati 1. Lokali ka çasje të shpejtë në rrugën B, rrugën C si dhe rrugën ‘Muharrem Fej ...
1 77 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings