Lokal 40m² me #QIRA në Ulpianë

300 € / muaji
Favorite
Your search results
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • October 11, 2023
  • 1 Banjo
  • 40.00 m2

Përshkrimi

Lokali me sipërfaqe 40m² ndodhet në Ulpianë, tek Lesna.
Lokali posedon një hapësirë pune dhe një tualet. Posedon dhe klimë.
Është shumë i përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme afariste, në veçanti për grimere pasi që ka dhe invertarin e gatshëm.
​Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për afarizëm dhe me frekuentim të lartë.

Area:
State/County:
Country: Kosovë
Open In Google Maps
Property Id : 25711
Price: 300 € / muaji
Property Size: 40.00 m2
Rooms: 1
Bathrooms: 1
Other Features
E mobiluar
Klimë
Nxehmje me Termokos
Parking

Të ngjajshme

Lokal
Me qira

Lokal 285m² me #QIRA në Rrugën C

4,500 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 285m² ndodhet në kompleksin e BTP Holding në Rrugën C, Prishtinë. Pose ...
Lokali me sipërfaqe 285m² ndodhet në kompleksin e BTP Holding në Rrugën C, Prishtinë. Posedon një hapësirë të madhe ...
2 285.00 m2details
Lokal
Me qira

Lokal 360m² me #QIRA në Çagllavicë

2,000 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 360m² ndodhet në Çagllavicë, afër Bau Market. Lokali është shumë i për ...
Lokali me sipërfaqe 360m² ndodhet në Çagllavicë, afër Bau Market. Lokali është shumë i përshtatshëm për zhvillimin ...
1 360.00 m2details
Lokal
Me qira

Lokal 120m² me #QIRA në Qendër

Lokali me sipërfaqe 120m² ndodhet në Qendër, në rrugën “Rexhep Luci”, në afërs ...
Lokali me sipërfaqe 120m² ndodhet në Qendër, në rrugën “Rexhep Luci”, në afërsi të “Kino ABC̶ ...
1 120.00 m2details
Lokal
Me qira

Lokal 110m² me #QIRA në Bregun e Diellit

1,100 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 110m² ndodhet në Bregun e Diellit. Lokali ka sistemin e ngrohjes me en ...
Lokali me sipërfaqe 110m² ndodhet në Bregun e Diellit. Lokali ka sistemin e ngrohjes me energji elektrike, posedon ...
1 110.00 m2details

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Contact Me

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings