click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next
KËRKONI
Rezultatet e kërkimit

Blog Archives

Banesë – Penthouse 67m² + 24m² në #SHI...

Sht 22, 2023
​Banesa me sipërfaqe 67m² neto dhe 24m² terasë ndodhet në rrugën C, në objektin e ndertuar nga Tregtia. Banesa ka s ...
Continue reading

Banesë 90.81m² në #SHITJE në Dragodan

Sht 22, 2023
Banesa me sipërfaqe 90.81m² ndodhet në Dragodan, në kompleksin ‘Manor Residence’, në afërsi të KFOR-it. ...
Continue reading

Lokal 100m² me #QIRA në Bregun e Diellit

Sht 22, 2023
Lokali me sipërfaqe 100m² ndodhet në lagjen Bregu i Diellit. Lokali posedon katër hapësira pune, një banjo, një dep ...
Continue reading

Banesë 98m² me #QIRA në Bregun e Diellit

Sht 22, 2023
Banesa me sipërfaqe 95m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër Viva Fresh. Banesa është komplet e mobiluar, ka të gjith ...
Continue reading

Duplex 200m² for #RENT in Lakrishtë

Sht 21, 2023
Duplex apartment with an area of 200m² is located in the ‘Arting’ complex, in the Lakrisht neighborhood ...
Continue reading

Banesë 60m² me #QIRA në Emshir

Sht 21, 2023
Banesa me sipërfaqe 60m² ndodhet në lagjen Emshir, afër Stacionit të Autobusëve. Banesa është komplet e mobiluar, k ...
Continue reading

Banesë 91.98m² në #SHITJE në Veternik

Sht 20, 2023
Banesa me sipërfaqe 91.98m² ndodhet Veternik, në kompleksin i cili është duke u ndërtuar nga kompania ‘Alb Dizajn’. ...
Continue reading

Banesë 67.1m² në #SHITJE në ‘Linda Pre...

Sht 20, 2023
Banesa me sipërfaqe 67.1m² ndodhet në kompleksin ‘Linda Premium’ ndërtuar nga Al Trade në lagjen Prisht ...
Continue reading

Truall 51.9 ari në #SHITJE në Llapllasellë

Sht 19, 2023
Trualli ndodhet në Llapllasellë në komunën e Graçanicës, afër ‘Gjirafa’. Trualli ka fletë poseduese dhe infrastrukt ...
Continue reading

Banesë 96m² + 22m² terasë në #SHITJE në Mari...

Sht 19, 2023
Banesa me sipërfaqe 96m² banim dhe 22m² terasë ndodhet në lagjen Marigona Hill. Banesa ndodhet në një lagje moderne ...
Continue reading
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings