click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next
KËRKONI

Pronat e listuara në : Slivovë

Troje
Në shitje

Truall 38 ari në #SHITJE në Slivovë

1,200 € / ari
Trualli ndodhet në Slivovë. Trualli ka fletë poseduese dhe infrastrukturë të plotë. Ka qas ...
Trualli ndodhet në Slivovë. Trualli ka fletë poseduese dhe infrastrukturë të plotë. Ka qasje të shpejtë në rrugë kr ...
3,800.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings