Objekt 720m² me #QIRA në Podujevë

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 10 Tetor, 2022
  • 6 Banjo
  • 720.00 m2

Përshkrimi

Objekti ndodhet në Podujevë, afër Kuvendit Komunal së Podujevës dhe Sheshit ‘Ali Ajeti’.
Objekti ka një planimetri që mund të shfytëzohet për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme afariste.
Objekti ka sistem të ngrohjes me rrymë, parking të mjaftueshëm, etj.

Objekti ka këtë rënditje:
– Kati përdhesë
• Hapësirë pune (40m²)

– Kati i 1-rë
• 1 Hapësirë pune (160m²)
• 2 Banjo

– Kati i 2-të dhe i 4-të
• Apartament me 160m² me qëndrim ditor, 3 dhoma gjumi, 2 Banjo

– Kati i 3-të
• 1 Hapësirë pune (160m²)
• 2 Banjo

– Kati i fundit
• Terasë

Objekti mund të ndahet sipas kërkesës së klientit.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 20868
Sipërfaqja: 720.00 m2
Dhoma: 4
Banjo: 6
Veçori tjera
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings