Shtëpi 600m² me #QIRA në Sofali

4,000 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 4 Mars, 2024
  • 5 Dhoma gjumi
  • 5 Banjo
  • 1,400.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia me sipërfaqe banimi 600m², bodrum 400m² dhe terasë të madhe 400m² ndodhet në Sofali, afër Parkut të Gërmisë dhe AUK.
Shtëpia është e vendosur në truall prej 8.5 ari gjithsej, dhe është e pozicionuar në një zonë tejet të qetë dhe me ajër të pastër, gjë që e bën një ambient të veçantë për jetesë.
Orientimi i shtëpisë në lindje e perëndim ofron ndriçim natyral gjatë tërë ditës. Shtëpia është tërësisht funksionale dhe e mobiluar. Posedon sisteme moderne të ngrohjes me kamin, energji elektrike, naftë, pelet dhe energji solare.
Shtëpia ka dhe oborrin e saj të mirëmbajtur dhe të rrethuar me pisha, duke ofruar një atmosferë tërheqëse. Vlen të ceket se ka garazhë dhe vendparkim të mjaftueshëm për disa makina.
Ka këtë rënditje: – Bodrumi me sipërfaqe 400m²; – Kati përdhesë: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 1 Depo | 1 Tualet | Garazhë | 1 Terasë; – Kati i 1-rë: 4 Dhoma gjumi | 4 Banjo | 1 Biblotekë; dhe terasë me sipërfaqe 400m².

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 29580
Çmimi: 4,000 € / muaji
Sipërfaqja: 1,400.00 m2
Dhoma: 7
Dhoma gjumi: 5
Banjo: 5
Veçori tjera
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me naftë
Nxehmje me pelet
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking
Sistem alarmi
Sistem sigurie me kamera
Sistem Smart Home

Të ngjajshme

Shtëpi
Me qira

Shtëpi 350m² me #QIRA në Çagllavicë

800 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 350m² ndodhet në Çagllavicë, tek ‘Lagjja Jonë’. Është tërësisht e mob ...
Shtëpia me sipërfaqe 350m² ndodhet në Çagllavicë, tek ‘Lagjja Jonë’. Është tërësisht e mobiluar, posedon sistemin e ...
4 3 350.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Kat shtëpie 85m² me #QIRA në Dragodan

700 € / muaji
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 85m² ndodhet në Dragodan. Është i mobiluar tërësisht në mënyr ...
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 85m² ndodhet në Dragodan. Është i mobiluar tërësisht në mënyrë moderne, e pajisur me t ...
2 1 85.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Kat shtëpie 90m² me #QIRA në Dragodan

250 € / muaji
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 90m² ndodhet në Dragodan. Kati është tërësisht e mobiluar dhe ...
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 90m² ndodhet në Dragodan. Kati është tërësisht e mobiluar dhe funksionale. Sistemin e ...
1 1 90.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 85m² me #QIRA në Qendër

350 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 85m² ndodhet në Qendër, afër Soma Book Station. Shtëpia është tërësis ...
Shtëpia me sipërfaqe 85m² ndodhet në Qendër, afër Soma Book Station. Shtëpia është tërësisht e mobiluar dhe funksio ...
2 1 85.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings