Shtëpi 420m² me #QIRA në Sofali

2,500 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 15 Shtator, 2023
  • 5 Dhoma gjumi
  • 4 Banjo
  • 420.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia me sipërfaqe 420m² dhe 4 ari oborr ndodhet në lagjen Sofali.
Shtëpia është tërësisht e mobiluar në mënyrë moderne dhe elegante. Sistemin e ngrohjes e ka me pelet.
Shtëpia posedon oborr të mirëmbajtur, sigurim me kamera dhe sistem të alarmit, rezervuar të ujit dhe në shfrytëzim ka edhe një garazhë.
Shtëpia ka këtë renditje:
– Suterren: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 1 Depo
– Kati përdhesë: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 1 Terasë | Garazha
– Kati i parë: 3 Dhoma gjumi (njëra Master Bedroom) | 2 Banjo | 1 Utility | 3 Ballkona
Shtëpia në një zonë shumë të qetë për banim dhe me ajër të pastër, në afërsi të Parkut të Gërmisë, Kolegjit AUK, dhe në afërsi me qendrën e qytetit.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 25112
Çmimi: 2,500 € / muaji
Sipërfaqja: 420.00 m2
Dhoma: 7
Dhoma gjumi: 5
Banjo: 4
Veçori tjera
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me pelet
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Shtëpi 203m² me #QIRA në lagjen Qershia, Çag...

1,500 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 203m² ndodhet në lagjen Qershia, në truall me sipërfaqe 3.3 ari. Shtë ...
Shtëpia me sipërfaqe 203m² ndodhet në lagjen Qershia, në truall me sipërfaqe 3.3 ari. Shtëpia është tërësisht e mob ...
3 2 203.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 350m² me #QIRA në Çagllavicë

800 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 350m² ndodhet në Çagllavicë, tek ‘Lagjja Jonë’. Është tërësisht e mob ...
Shtëpia me sipërfaqe 350m² ndodhet në Çagllavicë, tek ‘Lagjja Jonë’. Është tërësisht e mobiluar, posedon sistemin e ...
4 3 350.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Kat shtëpie 85m² me #QIRA në Dragodan

700 € / muaji
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 85m² ndodhet në Dragodan. Është i mobiluar tërësisht në mënyr ...
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 85m² ndodhet në Dragodan. Është i mobiluar tërësisht në mënyrë moderne, e pajisur me t ...
2 1 85.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Kat shtëpie 90m² me #QIRA në Dragodan

250 € / muaji
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 90m² ndodhet në Dragodan. Kati është tërësisht e mobiluar dhe ...
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 90m² ndodhet në Dragodan. Kati është tërësisht e mobiluar dhe funksionale. Sistemin e ...
1 1 90.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings