Shtëpi 310m² në #SHITJE në Lagjen Nic, Çagllavicë

465,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 12 Dhjetor, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 310.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia me sipërfaqe 310m² ndodhet në Lagjen Nic në Çagllavicë, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 3.3 Ari.
Shtëpia është tërësisht e mobiluar, ka sigurim 24h, sistemin e alarmit, sistem të ngrohjes me pompë termike, etj.
Posedon hapësirë parkingu për vetura, ka lokacion shumë të përshtatshëm për banim dhe qasje të shpejtë në rrugë kryesore.
Shtëpia ka këtë rënditje:
– Kati Përdhesë: | Qëndrimin ditor | Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë pune | 1 Banjo | 1 Terasë.
– Kati i 1-rë: 3 Dhoma gjumi (njëra Master Bedroom) | 2 Banjo | 2 Ballkona.
– Nënkulmi: 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo.
Shtëpia ndodhet në një lagje të qetë dhe të sigurtë për banim.
Gjendet në lagje private të qetë dhe të sigurtë, larg zhurmës të jetës urbane që e bën këtë lokacion tejet të përshtatshëm për banim.

ID e pronës: 26864
Çmimi: 465,000 €
Sipërfaqja: 310.00 m2
Dhoma: 6
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 3
Veçori tjera
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me pompë termike
Oborr
Parking
Sistem alarmi
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 530m² në #SHITJE në Taslixhe

390,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e p ...
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e pozicionuar në truall prej ...
5 4 530.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 200m² në #SHITJE në Emshir

180,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e r ...
Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e re dhe e sapo mobiluar në ...
2 2 200.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 232.63m² në #SHITJE në Veternik

Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjj ...
Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjja e Artë 2’ e cila ...
4 3 232.63 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 240.8m² për #SHITJE në Veternik

Shtëpia me sipërfaqe 240.8m² ndodhet në lagjen ‘ANA’ në Veternik, afër “ ...
Shtëpia me sipërfaqe 240.8m² ndodhet në lagjen ‘ANA’ në Veternik, afër “Restaurant n’Peshk& ...
5 3 240.80 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings