Banesë – Zyre 101.57m² në #SHITJE në Lakrishtë

2,200 € / m²
Favorite
Your search results
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • July 8, 2024
  • 1 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 100.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 101.57m² ndodhet në Lakrishtë, në kompleksin Prime Residence.
Banesa është tërësisht e re dhe funksionale. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Ka këtë rënditje: 1 Hapësirë e madhe pune | 2 Banjo | 1 Ballkon.
Ndërtesa posedon 3 ashensorë dhe hapësirë të mjaftueshme parkingu.
Ndodhet në një zonë strategjike, të vendosur në qendër të qytetit, afër objekteve arsimore, bankave dhe qendrave kryesore të transporti, gjë që e bën tejet të përshtatshme për banim apo për afarizëm.

State/County:
Country: Kosovë
Open In Google Maps
Property Id : 31765
Price: 2,200 € / m²
Property Size: 100.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 2
Other Features
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me Termokos
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 67m² në #SHITJE në Mati 1

85,000 €
Banesa me sipërfaqe 67m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin e Alko Group. Banesa është ...
Banesa me sipërfaqe 67m² ndodhet në lagjen Mati 1, në objektin e Alko Group. Banesa është tërësisht e re dhe funksi ...
2 1 67.00 m2details
Banesa
Në shitje

Banesë 113.2m² në #SHITJE në Dragodan

1,250 € /m²
Banesa me sipërfaqe 113.2m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, a ...
Banesa me sipërfaqe 113.2m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, afër ‘Rrethit të Ismetit’. ...
3 1.5 113.20 m2details
Banesa
Në shitje

Banesë 109.51m² në #SHITJE në Dragodan

1,250 € / m²
Banesa me sipërfaqe 109.51m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, ...
Banesa me sipërfaqe 109.51m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, afër ‘Rrethit të Ismetit’ ...
3 1.5 109.51 m2details
Banesa
Në shitje

Banesë 94.77m² në #SHITJE në Dragodan

1,250 € / m²
Banesa me sipërfaqe 94.77m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, a ...
Banesa me sipërfaqe 94.77m² ndodhet në kompleksin e ‘Butrinti Group’ në lagjen Dragodan, afër ‘Rrethit të Ismetit’. ...
2 1.5 94.77 m2details

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Contact Me

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings