Banesë – Zyre 93m² me #QIRA në Lakrishtë

600 € / muaji
Favorite
Your search results
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • February 15, 2024
  • 2 Banjo
  • 93.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 93m² ndodhet në objektin Dukagjini Residence, në Lakrishtë.
Banesa është tërësisht funksionale. Sistemin e ngrohjes e ka nëndysheme me Termokos, dhe posedon klimë.
Objekti ofron siguri 24h nën mbikqyrjen e sigurimit fizik dhe të kamerave, recepsion në hyrje, si dhe posedon ashensorë.
Banesa ka këtë renditje: 3 Hapësira pune | 1 Banjo | 1 Tualet | 1 Depo | 2 Ballkona.
Ndodhet në një lagje tejet të përshatshme për banim apo për zhvillimin e veprimtarive afariste, zonë e cila ka frekuentim të lartë dhe në afërsi ka të gjitha shërbimet esenciale.

State/County:
Country: Kosovë
Open In Google Maps
Property Id : 27930
Price: 600 € / muaji
Property Size: 93.00 m2
Rooms: 3
Bathrooms: 2
Other Features
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me Termokos
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 71m² me #QIRA në Nartel ...

350 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 71m² ndodhet në objektin e Nartel Center, Pejton. Banesa është tërësis ...
Banesa me sipërfaqe 71m² ndodhet në objektin e Nartel Center, Pejton. Banesa është tërësisht funksionale. Sistemin ...
2 1 71.00 m2details
Banesa
Me qira

Banesë 25m² me #QIRA në Bregun e Diellit

250 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 25m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 25m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Banesa është tërësisht funksionale dhe ...
1 25.00 m2details
Banesa
Me qira

Banesë 62m² me #QIRA në Bregun e Diellit

400 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 62m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër shkollës Ismail Qemali. Banesa ...
Banesa me sipërfaqe 62m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër shkollës Ismail Qemali. Banesa është tërësisht funksiona ...
1 1 62.00 m2details

Banesë 60m² me #QIRA në Dragodan

350 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 60m² ndodhet në lagjen Dragodan, në kompleksin e ACG, afër Mini Max. B ...
Banesa me sipërfaqe 60m² ndodhet në lagjen Dragodan, në kompleksin e ACG, afër Mini Max. Banesa është tërësisht e r ...
1 1 60.00 m2details

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Contact Me

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings