Shtepi 265m² me #QIRA në Bërnicë të Poshtme

1,500 € /muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 11 Tetor, 2022
  • 4 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 265.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia ndodhet në në Bërnicë të Poshtme, është tërësisht e mobiluar dhe e gatshme për banim. Shtëpia ka lokacion shumë të përshtatshëm dhe të qetë për banim, ofron dhe qasje të shpejtë në rrugën kryesore. Shtëpia është e orientuar jug – lindje dhe perëndim dhe ka sistem të ngrohjes qëndrore me energji elektrike.
Shtëpia është e ndarë në:
– Përdhesë:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| Banjo
| Depo
| Garazhë
– Kati i 1-rë
| 3 Dhoma gjumi
| 1 Banjo
| 2 Ballkona
– Kati i 2-të
| 1 Dhomë gjumi
| 1 Dhomë për lavanderi
| 1 Terasë

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 20895
Çmimi: 1,500 € /muaji
Sipërfaqja: 265.00 m2
Dhoma: 5
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 2
Veçori tjera
E mobiluar
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Shtëpi
Me qira

Shtëpi 420m² me #QIRA në Sofali

2,500 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 420m² dhe 4 ari oborr ndodhet në lagjen Sofali. Shtëpia është tërësis ...
Shtëpia me sipërfaqe 420m² dhe 4 ari oborr ndodhet në lagjen Sofali. Shtëpia është tërësisht e mobiluar në mënyrë m ...
5 4 420.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Kat shtëpie 180m² me #QIRA te Qafa

800 € / muaji
Kati i shtëpise me sipërfaqe 180m², e cila ndodhet te Qafa, afër shkollës “Meto Bajraktari ...
Kati i shtëpise me sipërfaqe 180m², e cila ndodhet te Qafa, afër shkollës “Meto Bajraktari”. Është e mobiluar tërës ...
3 1 180.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Kat shtëpie 120m² me #QIRA në Dragodan

620 € / muaji
Shtëpia ndodhet në Dragodan afër ‘Premium Bakery’ dhe ka qasje shumë të shpejtë në rrugën ...
Shtëpia ndodhet në Dragodan afër ‘Premium Bakery’ dhe ka qasje shumë të shpejtë në rrugën kryesore. Shtëpia është e ...
3 1 120.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 300m² me #QIRA në Dragodan

1,500 € / muaji
Shtëpia ndodhet në Dragodan, në afërsi të ‘Hotel Pinocchio’, me orientim në Li ...
Shtëpia ndodhet në Dragodan, në afërsi të ‘Hotel Pinocchio’, me orientim në Lindje-Perëndim. Shtëpia ës ...
4 4 300.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings