Shtëpi 304m² në #SHITJE në Lagjen Qëndresa, Çagllavicë

360,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 18 Shtator, 2023
  • 4 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 304.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia me sipërfaqe 304m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 3.3 Ari.
Shtëpia është tërësisht e mobiluar me një shije elegante, ka sigurim 24h, sistemin e alarmit, sistem të ngrohjes me energji elektrike dhe me pelet, etj.
Posedon hapësirë parkingu për dy vetura, por ka të shfrytëzueshme dhe garazhën, ka lokacion shumë të përshtatshëm për banim dhe qasje të shpejtë në rrugë kryesore.
Shtëpia ka këtë rënditje:
Kati Përdhesë: Qëndrimin ditor | Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | Garazhë | 1 Terasë
Kati i 1-rë: 3 Dhoma gjumi | 1 Dhomë pune | 1 Banjo | 1 Terasë | 1 Ballkon
Nënkulmi i cili shfrytëzohet si depo.
Shtëpia ka leje ndërtimi dhe është e pajisur me fletë poseduese. Kontrata për pronën bëhet tek Noteri.

ID e pronës: 24960
Çmimi: 360,000 €
Sipërfaqja: 304.00 m2
Dhoma: 6
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 2
Veçori tjera
Dokumentacion të rregullt
E mobiluar
Fletë poseduese
Hapësira gjelbëruese
Infrastrukturë të plotë
Klimë
Leje ndërtimi
Nxehmje me pelet
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking
Sistem alarmi
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 412m² në #SHITJE në Hajvali

260,000 €
​Shtëpia me sipërfaqe 412m² ndodhet në Hajvali. Shtëpia është tërësisht e mobiluar dhe fun ...
​Shtëpia me sipërfaqe 412m² ndodhet në Hajvali. Shtëpia është tërësisht e mobiluar dhe funksionale. Ndodhet në trua ...
4 6 412.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 530m² në #SHITJE në Taslixhe

390,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e p ...
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e pozicionuar në truall prej ...
5 4 530.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 200m² në #SHITJE në Emshir

Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e r ...
Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e re dhe e sapo mobiluar në ...
2 2 200.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 232.63m² në #SHITJE në Veternik

Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjj ...
Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjja e Artë 2’ e cila ...
4 3 232.63 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings