Shtëpi 133m² në #SHITJE në Dragodan

240,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 1 Gusht, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 133.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia ndodhet në lagjen ‘Washington Residence’, ne Dragodan, në afërsi të KFOR-it.
Lagjja Washington Residence do të jetë me mirëmbajtje dhe siguri 24h, duke ofruar infrastrukturë moderne, parkingje të mjaftueshme për banorë, hapësira të gjelbëruara dhe kopshte të fëmijëve.
Shtëpia do të jetë e pajisur me sistemin smart, sistem të alarmit dhe sistemin e ngrohjes do ta ketë me pompë termike. Gjithashtu do të posedojë garazhë dhe vendparkim të mjaftueshëm për banorë.
Shtëpia do të ketë këtë rënditje:
– Kati përdhesë: Qëndrimi ditor | Kuzhinë | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 1 Wc
– Kati i parë: 2 Dhoma gjumi (njëra Master Bedroom) | 1 Banjo | 1 Ballkon
Pritet të jetë e gatshme për banim në vitin 2024.

ID e pronës: 24346
Çmimi: 240,000 €
Sipërfaqja: 133.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me pompë termike
Parking
Sistem alarmi
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 304m² në #SHITJE në Lagjen Qëndresa, ...

360,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 304m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë, e pozicionuar në tru ...
Shtëpia me sipërfaqe 304m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 3.3 Ari. ...
4 2 304.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 387.06m² në #SHITJE në Sofali

435,000 €
Shtëpia ndodhet në lagjen ‘Vargu i Blertë’ e cila është duke u ndërtuar nga ko ...
Shtëpia ndodhet në lagjen ‘Vargu i Blertë’ e cila është duke u ndërtuar nga kompania ‘Pozhegu Bro ...
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 422m² në #SHITJE në Mati 2

520,000 €
Ofrohet për shitje shtëpia me sipërfaqe 422m² në Mati 2, e cila ndodhet në afërsi të rreth ...
Ofrohet për shitje shtëpia me sipërfaqe 422m² në Mati 2, e cila ndodhet në afërsi të rrethit të Matiçanit. Shtëpia ...
4 3 422.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 220m² në #SHITJE në Taslixhe

320,000 €
Ofrohet për shitje shtëpia e pajisur me fletë poseduese, me sipërfaqe 220m² dhe 2.3 ari në ...
Ofrohet për shitje shtëpia e pajisur me fletë poseduese, me sipërfaqe 220m² dhe 2.3 ari në Taslixhe, e cila ndodhet ...
5 2 220.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings