Banesë – Zyre 64m² me #QIRA në Shesh

450 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 27 Mars, 2023
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 64.00 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Shesh, përball ‘Vala’. Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për banim apo afarizëm, me qasje të shpejtë në të gjitha pjesët e qytetit.
Banesa ka sistemin e ngrohjes me Termokos dhe posedon ashensor.
Ndodhet në katin e 4-të dhe ka këtë rënditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë
| 1 Dhomë gjumi
| 1 Banjo
| 2 Ballkona

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 22388
Çmimi: 450 €
Sipërfaqja: 64.00 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
Nxehmje me Termokos
Parking

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Kat Shtëpie 140m² me #QIRA në Dardani

600 € / muaji
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 140m² ndodhet në Dardani, afër Stepia D’Ara. Kati ka hyrjen e ...
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 140m² ndodhet në Dardani, afër Stepia D’Ara. Kati ka hyrjen e veçantë, është tërësisht ...
4 2 140.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 70m² me #QIRA në Ulpianë

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 70m² ndodhet në Ulpianë, përballë shkollës fillore Hasan Prishtina. Ba ...
Banesa me sipërfaqe 70m² ndodhet në Ulpianë, përballë shkollës fillore Hasan Prishtina. Banesa është tërësisht e re ...
2 1 70.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 118m² me #QIRA në Ulpianë

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 118m² ndodhet në Ulpianë, tek Beni Dona. Banesa është tërësisht funksi ...
Banesa me sipërfaqe 118m² ndodhet në Ulpianë, tek Beni Dona. Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobiluar. Sis ...
2 1 118.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 77m² me #QIRA në Rrugën C

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 77m² ndodhet në Rrugën C, tek Lin Project. Është tërësisht funksionale ...
Banesa me sipërfaqe 77m² ndodhet në Rrugën C, tek Lin Project. Është tërësisht funksionale. Sistemin e ngrohjes e k ...
2 1 77.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings