Zyre 118m² me #QIRA në Qendër.

1,180 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 11 Korrik, 2022
  • 1 Banjo
  • 118.00 m2

Përshkrimi

Zyrja ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm, me frekuentim të lartë, dhe është shumë e përshtatshme për shfrytëzim të hapësirës së kësaj natyre.
– Kati i 2-të
Zyrja posedon:
| 3 Hapësira pune
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 20289
Çmimi: 1,180 € / muaji
Sipërfaqja: 118.00 m2
Dhoma: 3
Banjo: 1
Veçori tjera
Nxehmje me rrymë
Parking

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 100m² me #QIRA në Qendër

650 € / muaji
Banesa – zyrja me sipërfaqe 100m² ndodhet në Qendër, afër Swiss Diamond Hotel. Është ...
Banesa – zyrja me sipërfaqe 100m² ndodhet në Qendër, afër Swiss Diamond Hotel. Është tërësisht funksionale dh ...
1 100.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Penthouse 175m² + 88.9m² me #QIRA te Rruga C

1,000 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 175m² dhe 88.9m² terasë ndodhet në Rrugën C, tek Lin Project. Është të ...
Banesa me sipërfaqe 175m² dhe 88.9m² terasë ndodhet në Rrugën C, tek Lin Project. Është tërësisht funksionale, sist ...
3 2 263.90 m2detajet
Banesa
Me qira

Penthouse – Zyre 145m² + 60m² me #QIRA...

900 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 145m² dhe 60m² terasë ndodhet në Rrugën C, tek Lin Project. Është tërë ...
Banesa me sipërfaqe 145m² dhe 60m² terasë ndodhet në Rrugën C, tek Lin Project. Është tërësisht funksionale, sistem ...
3 2 205.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Zyre 200m² me #QIRA në Dardani

Zyra me sipërfaqe 200m² ndodhet në Dardani, afër Kroit të Bardhë. Është e orientuar në Lin ...
Zyra me sipërfaqe 200m² ndodhet në Dardani, afër Kroit të Bardhë. Është e orientuar në Lindje – Jug – P ...
2 200.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings