Zyre 200m² me #QIRA në Qendër

2,000 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 23 Gusht, 2022
  • 2 Banjo
  • 2,000.00 m2

Përshkrimi

Zyrja ndodhet në sheshin ‘Nëna Terezë”, afër Restaurant ‘Rings’.
Zyrja ka sistemin e ngrohjes me Termokos, ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm, me frekuentim të lartë, dhe është shumë e përshtatshme për shfrytëzim të hapësirës së kësaj natyre.
Zyrja ka këtë rënditje:
• 5 Hapësira Pune
• 2 Banjo
• Terasë

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 20647
Çmimi: 2,000 € / muaji
Sipërfaqja: 2,000.00 m2
Dhoma: 5
Banjo: 2
Veçori tjera
Nxehmje me rrymë

Të ngjajshme

Banesë – Zyre 88m² me #QIRA në Lagjen ...

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 88m² ndodhet në Lagjen e Muhaxherëve, në objektin e INON. Banesa është ...
Banesa me sipërfaqe 88m² ndodhet në Lagjen e Muhaxherëve, në objektin e INON. Banesa është tërësisht e re dhe funks ...
1 88.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 32m² me #QIRA në Qendër

320 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 32m² ndodhet në Qendër, afër sheshit Nëna Terezë. Banesa është tërësis ...
Banesa me sipërfaqe 32m² ndodhet në Qendër, afër sheshit Nëna Terezë. Banesa është tërësisht funksionale dhe sistem ...
1 32.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 103m² me #QIRA në Pejton

1,100 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 103m² ndodhet në Pejton, në kompleksin Prime Residence. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 103m² ndodhet në Pejton, në kompleksin Prime Residence. Banesa është tërësisht e re dhe funksio ...
3 1 103.00 m2detajet
Zyre
Me qira

Zyre 184m² me #QIRA në Dardani

1,200 € / muaji
Zyra me sipërfaqe 184m² ndodhet në Dardani, tek Kroi i Bardhë. Është e orientuar në Perënd ...
Zyra me sipërfaqe 184m² ndodhet në Dardani, tek Kroi i Bardhë. Është e orientuar në Perëndim. Sistemin e ngrohjes e ...
2 184.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings