Banesë – Zyre 110m² me #QIRA në Lagjen e Muhaxherëve

750 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 1 Gusht, 2023
  • 2 Banjo
  • 110.00 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Lagjen e Muhaxherëve, afër Kolegjit FAMA.
Banesa është tërësisht funksionale dhe është shumë e përshtatshme për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme biznesore.
Banesa ka 3 hapësira pune, 1 kuzhinë, 1 banjo, 1 tualet dhe 2 ballkona.
Ka sistem të ngrohjes me rrymë (shumë shpejt me Termokos) dhe dy klima.

ID e pronës: 24355
Çmimi: 750 €
Sipërfaqja: 110.00 m2
Dhoma: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 71m² me #QIRA në Nartel ...

350 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 71m² ndodhet në objektin e Nartel Center, Pejton. Banesa është tërësis ...
Banesa me sipërfaqe 71m² ndodhet në objektin e Nartel Center, Pejton. Banesa është tërësisht funksionale. Sistemin ...
2 1 71.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 25m² me #QIRA në Bregun e Diellit

250 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 25m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 25m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Banesa është tërësisht funksionale dhe ...
1 25.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 62m² me #QIRA në Bregun e Diellit

400 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 62m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër shkollës Ismail Qemali. Banesa ...
Banesa me sipërfaqe 62m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër shkollës Ismail Qemali. Banesa është tërësisht funksiona ...
1 1 62.00 m2detajet

Banesë 60m² me #QIRA në Dragodan

350 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 60m² ndodhet në lagjen Dragodan, në kompleksin e ACG, afër Mini Max. B ...
Banesa me sipërfaqe 60m² ndodhet në lagjen Dragodan, në kompleksin e ACG, afër Mini Max. Banesa është tërësisht e r ...
1 1 60.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings