Banesa 74m² me #QIRA në Lagjen e Muhaxherëve

350 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 15 Mars, 2023
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 74 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Lagjen e Muhaxherëve, në rrugën “Bedri Shala”, në kompleksin Golden Park. Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për banim, në afërsi të çdo shërbimi të nevojshëm për klientë.
Është tërësisht funksionale, e mobiluar, sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Objekti ku ndodhet banesa posedon ashensor dhe parking të mjaftueshëm.
• Banesa ndodhet në katin e 4-të dhe është e orientuar në Perëndim.
Banesa ka këtë rënditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 1 Dhomë gjumi
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

ID e pronës: 22128
Çmimi: 350 €
Sipërfaqja: 74 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensor
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesa 102m² me #QIRA në kompleksin ‘Prishti...

450 €
Banesa ndodhet në kompleksin ‘Prishtina Stars’, në Emshir. Banesa është komplet e mobiluar ...
Banesa ndodhet në kompleksin ‘Prishtina Stars’, në Emshir. Banesa është komplet e mobiluar me mobile të reja, ka të ...
2 2 102 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 94m² me #QIRA në Emshir

500 €
Banesa ndodhet në Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për zhvillimin e v ...
Banesa ndodhet në Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme a ...
2 94 m2detajet
Banesa
Me qira

Garsonjerkë 40m² me #QIRA në Qendër

250 €
Garsonjerka ndodhet në Qendër afër Fakultetit Ekonomik. Garsonjerka është komplet e mobilu ...
Garsonjerka ndodhet në Qendër afër Fakultetit Ekonomik. Garsonjerka është komplet e mobiluar dhe ofron kushte shumë ...
1 40 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesa 62m² me #QIRA në Dragodan

350 €
Banesa ndodhet në Dragodan në kompleksin ‘Ambasador Residence’. Banesa ka sist ...
Banesa ndodhet në Dragodan në kompleksin ‘Ambasador Residence’. Banesa ka sistemin e ngrohjes ndërdyshe ...
1 1 62 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings