click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next
KËRKONI

Pronat e listuara në : Te qafa

Banesa
Në shitje

Banesa 140m² në #SHITJE te Qafa

170,000 €
Banesa gjendet te Qafa afër Restaurant ‘Tradita’ dhe shkollës fillore ‘M ...
Banesa gjendet te Qafa afër Restaurant ‘Tradita’ dhe shkollës fillore ‘Meto Bajraktari’. Ba ...
3 1 140 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesa 85m² me #QIRA te Qafa.

490 € / muaji
Banesa ndodhet Te Qafa, afër ‘Kafeve të vogla’. Banesa është komplet e mobilua ...
Banesa ndodhet Te Qafa, afër ‘Kafeve të vogla’. Banesa është komplet e mobiluar, posedon sistem të ngro ...
1 1 85 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesa 160m² me #QIRA te Qafa

650 € / muaji
Banesa gjendet te Qafa afër shkollës fillore “Meto Bajraktari”. Banesa posedon ngrohje qën ...
Banesa gjendet te Qafa afër shkollës fillore “Meto Bajraktari”. Banesa posedon ngrohje qëndrore me rrymë dhe ofron ...
1 1 160 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings