Banesë 93m² në #SHITJE te Qafa

186,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 30 Tetor, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 93.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 93m² ndodhet te Qafa, në objektin e Mini Max-it. Është e orientuar në Jug-Perëndim dhe ofron një pamje të hapur të qytetit.
Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobiluar në mënyrë moderne dhe klasike. Sistemin e ngrohjes e ka nën dysheme të sistemit “Vaillant”.
Ndërtesa posedon ashensorë, hapësirë gjelbëruese dhe hapësirë parkingu të mjaftueshme për banorë.
Ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë dhe tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon.
Ndodhet në njërën ndër lagjet më të frekuentuara të kryeqytetit, me lokacioni tejet të përshtatshëm për banim, me qasje shumë të shpejtë në shërbime të ndryshme esenciale.

Kontrata për pronën bëhet tek Noteri.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 26085
Çmimi: 186,000 €
Sipërfaqja: 93.00 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 58.81m² në #SHITJE në Bregun e Dielli...

Banesa me sipërfaqe 58.8m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër Postës. Banesa është tërësish ...
Banesa me sipërfaqe 58.8m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër Postës. Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobil ...
1 1 58.81 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 124.73m² në #SHITJE te Prishtine e Re

950 € / m²
Banesa me sipërfaqe 124.73m² ndodhet te Prishtina e Re, në kompleksin Vera Hill. Banesa ës ...
Banesa me sipërfaqe 124.73m² ndodhet te Prishtina e Re, në kompleksin Vera Hill. Banesa është e orientuar nga lindj ...
3 2 124.73 m2detajet
Banesa
Në shitje

Penthouse 168m² + 90m² në #SHITJE në Bregun ...

270,000 €
Penthouse me sipërfaqe banimi 168m² dhe terasë 90m² ndodhet në Bregun e Diellit. Penthouse ...
Penthouse me sipërfaqe banimi 168m² dhe terasë 90m² ndodhet në Bregun e Diellit. Penthouse është pjesërisht i mobil ...
3 2 258.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 110m² në #SHITJE në Emshir

120,000 €
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet në Emshir, në kompleksin “Fitorja”. Është e pajisur me f ...
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet në Emshir, në kompleksin “Fitorja”. Është e pajisur me fletë poseduese. Banesa ës ...
3 1 110.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings