Shtëpi 270m² në #SHITJE në lagjen Qëndresa, Çagllavicë

240,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 16 Nëntor, 2023
  • 5 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 270.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia me sipërfaqe 270m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, në Çagllavicë, e pozicionuar në truall me sipërfaqe 3 Ari.
Shtëpia është tërësisht e mobiluar dhe funksionale, dhe sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike dhe me dru, etj.
Posedon hapësirë parkingu, por ka të shfrytëzueshme dhe garazhën, ka lokacion shumë të përshtatshëm për banim dhe qasje të shpejtë në rrugë kryesore.
Shtëpia ka këtë rënditje:
Kati Përdhesë: Qëndrimin ditor | Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | Garazhë.
Kati i 1-rë: 4 Dhoma gjumi | 1 Dhomë pune | 1 Banjo | 2 Ballkona.
Posedon dhe bodrumin.
Shtëpia ka leje ndërtimi dhe është e pajisur me fletë poseduese. Kontrata për pronën bëhet tek Noteri.

ID e pronës: 26413
Çmimi: 240,000 €
Sipërfaqja: 270.00 m2
Dhoma: 6
Dhoma gjumi: 5
Banjo: 2
Veçori tjera
Dokumentacion të rregullt
E mobiluar
Fletë poseduese
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë

Të ngjajshme

Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 530m² në #SHITJE në Taslixhe

390,000 €
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e p ...
Shtëpia me sipërfaqe 530m² ndodhet në Taslixhe në afërsi të Taukbashqes. Shtëpia është e pozicionuar në truall prej ...
5 4 530.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 200m² në #SHITJE në Emshir

Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e r ...
Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe 3 ari truall ndodhet në Emshir. Shtëpia është tërësisht e re dhe e sapo mobiluar në ...
2 2 200.00 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 232.63m² në #SHITJE në Veternik

Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjj ...
Shtëpia me sipërfaqe 232.63m² dhe 4 ari truall ndodhet në Veternik, në lagjen ‘Lagjja e Artë 2’ e cila ...
4 3 232.63 m2detajet
Shtëpi
Në shitje

Shtëpi 240.8m² për #SHITJE në Veternik

Shtëpia me sipërfaqe 240.8m² ndodhet në lagjen ‘ANA’ në Veternik, afër “ ...
Shtëpia me sipërfaqe 240.8m² ndodhet në lagjen ‘ANA’ në Veternik, afër “Restaurant n’Peshk& ...
5 3 240.80 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings