Banesë – Penthouse 175m² + 52m² terasë me #QIRA në Dragodan / Arbëri

1,600 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 4 Shtator, 2023
  • 4 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 227.00 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në kompleksin e kompanisë ‘Tregtia’, afër Komunës së re, në lagjen Arbëria – Dragodan.
Banesa ka gjithësej 245m2 ku prej tyre janë 175m² banim (neto) dhe 52m² terasë. Banesa është e mobiluar tërësisht me mobile moderne dhe ka pamje panoramike dhe të pa penguar të kryeqytetit.
Banesa ka sistemin e ngrohjes me energji elektrike dhe së shpejti bëhet lidhja me Termokos, klimë. Është e orientuar në Lindje – Jug – Perëndim.
Banesa është e rënditur në: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 4 Dhoma gjumi (2 Master Bedroom) | 3 Banjo | 1 Tualet | 1 Depo | 2 Ballkona | 1 Terasë | Garazhë (të përfshirë në çmim).
Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për banim, në afërsi të çdo shërbimi të nevojshëm për banorë.

ID e pronës: 24783
Çmimi: 1,600 € / muaji
Sipërfaqja: 227.00 m2
Dhoma: 5
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 3
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesë – Zyre 88m² me #QIRA në Lagjen ...

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 88m² ndodhet në Lagjen e Muhaxherëve, në objektin e INON. Banesa është ...
Banesa me sipërfaqe 88m² ndodhet në Lagjen e Muhaxherëve, në objektin e INON. Banesa është tërësisht e re dhe funks ...
1 88.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Terracier 155m² + 50m² me #QI...

Banesa terracier me sipërfaqe banimi 155m² dhe me terasë 50m² ndodhet në lagjen Marigona H ...
Banesa terracier me sipërfaqe banimi 155m² dhe me terasë 50m² ndodhet në lagjen Marigona Hill. Banesa është tërësis ...
2 3 245.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 98m² me #QIRA në Pejton

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 98m² ndodhet në lagjen Pejton, në objektin ‘Nartel Center’. Banesa ësh ...
Banesa me sipërfaqe 98m² ndodhet në lagjen Pejton, në objektin ‘Nartel Center’. Banesa është tërësisht e mobiluar d ...
2 1 98.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 32m² me #QIRA në Qendër

320 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 32m² ndodhet në Qendër, afër sheshit Nëna Terezë. Banesa është tërësis ...
Banesa me sipërfaqe 32m² ndodhet në Qendër, afër sheshit Nëna Terezë. Banesa është tërësisht funksionale dhe sistem ...
1 32.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings