Banesë – Zyre 153.6m² me #QIRA në Dragodan

1,000 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 9 Janar, 2024
  • 2 Banjo
  • 153.60 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 153.6m² ndodhet në Dragodan, aër Komunës së Re.
Banesa është tërësisht e re dhe funksionale. Ka këtë rënditje: 5 Hapësira pune | 1 Kuzhinë | 2 Banjo | 2 Ballkona.
Ndërtesa ku ndodhet banesa posedon ashensorë dhe hapësirë të mjaftueshme parkingu.
Ndodhet në një lokacion tejet të përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive afariste si zyre, ordinancë, etj.

ID e pronës: 27393
Çmimi: 1,000 € / muaji
Sipërfaqja: 153.60 m2
Dhoma: 5
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë 90m² me #QIRA në Rrugën C

490 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 90m² ndodhet në Rrugën C, në objektin e Euro Abi. Banesa është tërësis ...
Banesa me sipërfaqe 90m² ndodhet në Rrugën C, në objektin e Euro Abi. Banesa është tërësisht e re dhe e mobiluar. P ...
2 1 90.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 360m² + 60m² me #QIRA në...

1,400 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 360m² dhe 60m² terasë ndodhet në Pejton. Banesa është tërësisht funksi ...
Banesa me sipërfaqe 360m² dhe 60m² terasë ndodhet në Pejton. Banesa është tërësisht funksionale. Sistemin e ngrohje ...
3 420.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 110m² me #QIRA në Lakrishtë

900 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet në Lakrishtë, në objektin e ndërtuar nga Tregtia. Banesa ...
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet në Lakrishtë, në objektin e ndërtuar nga Tregtia. Banesa është tërësisht e re dhe ...
3 1 110.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 111m² me #QIRA në Dragodan

800 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 111m² ndodhet në lagjen Dragodan, në kompleksin e ACG, afër Mini Max. ...
Banesa me sipërfaqe 111m² ndodhet në lagjen Dragodan, në kompleksin e ACG, afër Mini Max. Banesa është tërësisht e ...
3 1 111.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings