Banesa 94.5m² në #SHITJE në Emshir

97,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 13 Tetor, 2022
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 94.50 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në objektin e kompanisë ‘Lesna’ në Emshir, afër ‘Albi Market’.
Banesa është komplet e mobiluar, ka të gjitha pajisjet e nevojshme, ka sistemin e ngrohjes me energji elektrike, ashensor, parking të jashtëm, dhe ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm dhe të qetë për banim.
• Kati i 8-të
Banesa ka këtë rënditje:
• Qëndrimi ditor
• Kuzhinë dhe tryezari
• 2 Dhoma gjumi
• 1 Banjo
• 1 Ballkon

ID e pronës: 20922
Çmimi: 97,000 €
Sipërfaqja: 94.50 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Nxehmje me rrymë
Parking

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE në Rrugën C

1,200 € / m²
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen në Rrugën C, në rrugën Shaqir Ingrishta, ndërtim ...
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen në Rrugën C, në rrugën Shaqir Ingrishta, ndërtim i Mendi Sh.p.k. Disa nga ...
Banesa
Në shitje

Banesë 110.67m² + 76.5m² në #SHITJE në Emshi...

Banesa me sipërfaqe banimi 110.67m² dhe 76.5m² terasë ndodhet në Emshir, në kompleksin e n ...
Banesa me sipërfaqe banimi 110.67m² dhe 76.5m² terasë ndodhet në Emshir, në kompleksin e ndërtuar nga Lesna. Është ...
3 2 110.67 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 113.32m² në #SHITJE në ‘Linda P...

Banesa me sipërfaqe 113.32m² ndodhet në kompleksin ‘Linda Premium Residence’ ndërtuar nga ...
Banesa me sipërfaqe 113.32m² ndodhet në kompleksin ‘Linda Premium Residence’ ndërtuar nga Al Trade në lagjen Prisht ...
3 2 113.32 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 58.81m² në #SHITJE në Bregun e Dielli...

Banesa me sipërfaqe 58.8m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër Postës. Banesa është tërësish ...
Banesa me sipërfaqe 58.8m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër Postës. Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobil ...
1 1 58.81 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings