Banesa 115m² me #QIRA në Ulpianë.

700 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 13 Korrik, 2022
  • 3 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 115 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në objektin e ‘Beni Dona’ në Ulpianë dhe ka qasje të shpejtë në të gjitha pjesët e qytetit, si dhe ka afër shkollën fillore ‘Hasan Prishtina’, tregun e gjelbërt, postën etj.
Banesa është komplet e mobiluar dhe ofron kushte shumë të mira për banim. Banesa posedon ashensor, sistem të ngrohjes me Termokos, ka ndriçim natyral, orientim nga lindja, etj.
• Kati i 2-të
Banesa ka këtë rënditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 3 Dhoma gjumi
| 1 Banjo
| 1 Wc
| 3 Ballkona

Çmimi: 700€ / muaji (+depozit)

*Në çmim përfshihet dhe garazha.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hepeni në Google Maps
ID e pronës: 20337
Çmimi: 700 € / muaji
Sipërfaqja: 115 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensor
E mobiluar
Fletë poseduese
Nxehmje me rrymë
Parking

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë 100m² me #QIRA në Pejton

900 € / muaji
Banesa ndodhet në Pejton, në kompleksin e ndërtuar nga Prime Group. Banesa është e mobilua ...
Banesa ndodhet në Pejton, në kompleksin e ndërtuar nga Prime Group. Banesa është e mobiluar në mënyrë elegante, me ...
2 1 100 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesa 85m² me #QIRA te Qafa.

490 € / muaji
Banesa ndodhet Te Qafa, afër ‘Kafeve të vogla’. Banesa është komplet e mobilua ...
Banesa ndodhet Te Qafa, afër ‘Kafeve të vogla’. Banesa është komplet e mobiluar, posedon sistem të ngro ...
1 1 85 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesa 111.38m² me #QIRA në objektin e ̵...

350 € / muaji
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”. Banesa ...
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një lagje atr ...
3 1 111 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesa 153m² me #QIRA në Dragodan

800 € / muaji
Banesa ndodhet në Dragodan në kompleksin e ndërtuar nga ACG. Banesa ka sistemin e ngrohjes ...
Banesa ndodhet në Dragodan në kompleksin e ndërtuar nga ACG. Banesa ka sistemin e ngrohjes ndërdysheme me rrymë, kl ...
3 2 156 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings