Banesë – Duplex 188m² në #SHITJE në Dukagjini Residence

460,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 5 Mars, 2024
  • 4 Dhoma gjumi
  • 4 Banjo
  • 188.00 m2

Përshkrimi

Banesa Duplex me sipërfaqe 188m² ndodhet në objektin e Dukagjini Residence në Lakrishtë.
Banesa është e mobiluar me një stil mjaft unik, me mobilje tejet të bukura dhe nga brendet më të mira, kuzhinë moderne. Është e orientuar në jug-perëndim duke ofruar ndriçim natyral gjatë tërë ditës. Posedon sistem të ngrohjes nën dysheme me Termokos, sistem të ventilimit dhe sistem të klimatizimit.
Ka këtë rënditje:
– Në katin e parë të duplexit përmban: 1 Master Bedroom | 1 Ballkon | 1 Garsonjerkë të veçantë.
– Në katin e dytë të duplexit përmban: Qëndrimin ditor | Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Depo | 2 Ballkona.
Objekti ofron siguri 24h nën mbikqyrjen e sigurimit fizik dhe të kamerave, recepsion në hyrje, si dhe posedon 2 ashensorë.
Ndodhet në një nga lagjet më të përshtatshme dhe më të zhvilluara të kryeqytetit, në afërsi të gjitha shërbimeve të nevojshme për banorë dhe me qasje të shpejtë në qendrën e qytetit.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 29620
Çmimi: 460,000 €
Sipërfaqja: 188.00 m2
Dhoma: 5
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 4
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Fletë poseduese
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Kontrata: Me noter
Nxehmje me Termokos
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 159.6m² në #SHITJE te Mati 1

239,000 €
Banesa me sipërfaqe 159.6m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin e ndërtuar nga “ ...
Banesa me sipërfaqe 159.6m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin e ndërtuar nga “Alko Group” tek Fle ...
3 2 159.60 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 63.08m² në SHITJE në Ulpianë

Banesa me sipërfaqe 63.08m² ndodhet në Ulpianë. Banesa është e pajisur me fletë poseduese, ...
Banesa me sipërfaqe 63.08m² ndodhet në Ulpianë. Banesa është e pajisur me fletë poseduese, posedon sistemin e ngroh ...
2 1 63.08 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë-Terracier 214.1m²+77.1m² në #SHITJE n...

375,000 €
Banesa terracier me sipërfaqe banimi 214.1m² dhe me terasë 77.1m² ndodhet në lagjen Marigo ...
Banesa terracier me sipërfaqe banimi 214.1m² dhe me terasë 77.1m² ndodhet në lagjen Marigona Hill. Banesa ndodhet n ...
3 3 291.20 m2detajet
Banesa
Në shitje

Truall 9.4 ari në #SHITJE në Sofali

179,000 €
Trualli me sipërfaqe 9.4 ari ndodhet në Sofali, afër “Gërmia Residences”. Trua ...
Trualli me sipërfaqe 9.4 ari ndodhet në Sofali, afër “Gërmia Residences”. Trualli ka infrastrukturë të ...
940.00 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings