click to enable zoom
duke ngarkuar...
We didn't find any results
Hapeni hartën
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Lokacioni im Fullscreen Prev Next

Pronat e listuara në : Lagjja e Spitalit

Banesa
Në shitje

Garsonjerkë 32m² në #SHITJE në Lagjen e Spit...

35,200 €
Garsonjerka me sipërfaqe 32m² ndodhet në Lagjen e Spitalit, afër Eulex-it. Garsonjerka ësh ...
Garsonjerka me sipërfaqe 32m² ndodhet në Lagjen e Spitalit, afër Eulex-it. Garsonjerka është komplet e mobiluar dhe ...
1 32.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Penthouse 200m² + 40m² me #QIRA në Lagjen e ...

1,000 € / muaji
Banesa me sipërfaqe banimi 200m² dhe 40m² terasë ndodhet në Lagjen e Spitalit, në kompleks ...
Banesa me sipërfaqe banimi 200m² dhe 40m² terasë ndodhet në Lagjen e Spitalit, në kompleksin Princesha. Banesa ësht ...
3 3 240.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 130m² në #SHITJE në Lagjen E Spitalit

1,200 € / m²
Banesa ndodhet në objektin e ndërtuar nga ‘Art Construction’ në Lagjen e Spita ...
Banesa ndodhet në objektin e ndërtuar nga ‘Art Construction’ në Lagjen e Spitalit. Ndodhet në lagje të ...
3 2 130.00 m2detajet

Lokal 175m² me #QIRA në Lagjen e Spitalit

1,200 €
Lokali ndodhet në Lagjen e Spitalit. Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për zhvillime ...
Lokali ndodhet në Lagjen e Spitalit. Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për zhvillime të veprimtarive të ndrys ...
2 175.00 m2detajet
RH Real Estate

Compare Listings