Penthouse 200m² + 40m² me #QIRA në Lagjen e Spitalit

1,000 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 12 Dhjetor, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 240.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe banimi 200m² dhe 40m² terasë ndodhet në Lagjen e Spitalit, në kompleksin Princesha.
Banesa është tërësisht e mobiluar dhe funksionale, Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike dhe me kamin.
Ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 3 Dhoma gjumi (njëra me banjo) | 1 Dhomë pune | 3 Banjo | 1 Tualet | 1 Depo | Terasë 40m².
Ndërtesa posedon ashensor dhe hapësirë të mjaftueshme parkingu.
Ndodhet në një lagje të përshtatshme për banim.

ID e pronës: 26850
Çmimi: 1,000 € / muaji
Sipërfaqja: 240.00 m2
Dhoma: 5
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 3
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë 60m² me #QIRA në Dragodan

350 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 60m² ndodhet në rrugën “Ferid Curri”, në objektin e Kabash ...
Banesa me sipërfaqe 60m² ndodhet në rrugën “Ferid Curri”, në objektin e Kabashi Holding në Dragodan. Ba ...
60.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 71m² me #QIRA në Nartel ...

350 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 71m² ndodhet në objektin e Nartel Center, Pejton. Banesa është tërësis ...
Banesa me sipërfaqe 71m² ndodhet në objektin e Nartel Center, Pejton. Banesa është tërësisht funksionale. Sistemin ...
2 1 71.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 25m² me #QIRA në Bregun e Diellit

250 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 25m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Banesa është t ...
Banesa me sipërfaqe 25m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Banesa është tërësisht funksionale dhe ...
1 25.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 62m² me #QIRA në Bregun e Diellit

400 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 62m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër shkollës Ismail Qemali. Banesa ...
Banesa me sipërfaqe 62m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër shkollës Ismail Qemali. Banesa është tërësisht funksiona ...
1 1 62.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings