Zyre 50m² me #QIRA në Dardani

1,000 € /muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 20 Korrik, 2022
  • 1 Banjo
  • 50 m2

Përshkrimi

Zyrja ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm.
Zyrja ka ndriçim natyral dhe sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
• Kati i 1-rë
Zyrja posedon:
• Hapësirë Pune
• Banjo

Në çmim përfshihen të gjitha shpenzimet.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hepeni në Google Maps
ID e pronës: 20358
Çmimi: 1,000 € /muaji
Sipërfaqja: 50 m2
Dhoma: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Nxehmje me rrymë
Parking

Të ngjajshme

Zyre
Me qira

Zyre 30m² me #QIRA në Qendër

Zyrja ndodhet në rrugën ‘Rexhep Luci’ afër ‘Kino ABC’. Zyrja ka dy ...
Zyrja ndodhet në rrugën ‘Rexhep Luci’ afër ‘Kino ABC’. Zyrja ka dy hyrje dhe është shumë e ...
1 30 m2detajet
Zyre
Me qira

Zyre 200m² me #QIRA në Qendër

2,000 € / muaji
Zyrja ndodhet në sheshin ‘Nëna Terezë”, afër Restaurant ‘Rings’. Z ...
Zyrja ndodhet në sheshin ‘Nëna Terezë”, afër Restaurant ‘Rings’. Zyrja ka sistemin e ngrohj ...
2 2,000 m2detajet

Zyre 120m² me #QIRA Në Mahallën e Muhaxherëv...

700 € /muaji
Zyrja ndodhet në afërsi të Ambasadës së Zvicrës dhe Hotel Ambasador. Zyrja ka sistem të si ...
Zyrja ndodhet në afërsi të Ambasadës së Zvicrës dhe Hotel Ambasador. Zyrja ka sistem të sigurisë me alarm dhe kamer ...
1 120 m2detajet
Zyre
Me qira

Zyre 38m² me #QIRA tek Prishtina e Re

300 € /muaji
Zyrja ndodhet në objektin e ndërtuar nga VG Construction afër Pallatit të Drejtësisë tek P ...
Zyrja ndodhet në objektin e ndërtuar nga VG Construction afër Pallatit të Drejtësisë tek Prishtina e Re. Zyrja pose ...
1 38 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings