Zyre 184m² me #QIRA në Dardani

1,200 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 25 Mars, 2024
  • 2 Banjo
  • 184.00 m2

Përshkrimi

Zyra me sipërfaqe 184m² ndodhet në Dardani, tek Kroi i Bardhë. Është e orientuar në Perëndim.
Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos dhe ka hapësirë të mjaftueshme për parking.
Zyra ka këtë rënditje:
– Kati përdhesë: 1 Hapësirë e madhe pune
– Kati i 1-rë: Kuzhinë dhe tryezari (ka dhe një depo) | 1 Tualet
– Kati i 2-të: 3 Hapësira pune | 1 Banjo
– Kati i 3-të: 1 Hapësirë e madhe pune
Ndodhet në një zonë të përshtatshme për zhvillim të veprimtarive të ndryshme afariste, në një lagje me frekuentim të lartë dhe qasje direkte në të gjitha rrugët kryesore të kryeqytetit.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 30278
Çmimi: 1,200 € / muaji
Sipërfaqja: 184.00 m2
Dhoma: 6
Banjo: 2
Veçori tjera
Klimë
Nxehmje me Termokos
Parking

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 100m² neto me #QIRA në B...

1,500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 100m² neto ndodhet në Bregun e Diellit. Banesa është tërësisht funksio ...
Banesa me sipërfaqe 100m² neto ndodhet në Bregun e Diellit. Banesa është tërësisht funksionale. Sistemin e ngrohjes ...
1 100.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 131m² me #QIRA në Lakris...

1,200 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 131m² ndodhet në objektin e Arting, tek Hotel Derand në Lakrishtë. Ban ...
Banesa me sipërfaqe 131m² ndodhet në objektin e Arting, tek Hotel Derand në Lakrishtë. Banesa është tërësisht funks ...
2 1 131.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 93m² me #QIRA në Lakrish...

650 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 93m² ndodhet në objektin Dukagjini Residence, në Lakrishtë. Banesa ësh ...
Banesa me sipërfaqe 93m² ndodhet në objektin Dukagjini Residence, në Lakrishtë. Banesa është tërësisht funksionale. ...
2 93.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Zyre 36m² me #QIRA në Dardani

Banesa – Zyra me sipërfaqe 36m² neto ndodhet në Dardani, afër Bill Clinton. Banesa p ...
Banesa – Zyra me sipërfaqe 36m² neto ndodhet në Dardani, afër Bill Clinton. Banesa posedon një hapësirë pune, ...
1 36.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings