Truall 8.75 ari me #QIRA në Emshir

Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 11 Shtator, 2023
  • 875.00 m2

Përshkrimi

Trualli me sipërfaqe 8.75 ari ndodhet në Emshir, afër ‘Stacionit të Autobusëve’, në një zonë shumë të përshtatshme për veprimtari të ndryshme afariste.
Ka një hapësirë të madhe të shfrytëzueshme, me mundësi shfrytëzimi sipas nevojës së klientëve.
Trualli ka një lokacion shumë të përshtatshëm gjeografik, me qasje direkte në rrugën kryesore.
Mundësi e shfrytëzimit dhe shtëpisë me sipërfaqe 280m² dhe 140m² terasë, dhe në total 15.5 ari, me çmim sipas marrëveshjes.

ID e pronës: 24984
Sipërfaqja: 875.00 m2
Veçori tjera
Hapësira gjelbëruese
Infrastrukturë të plotë
Parking

Të ngjajshme

Truall 2 Hektar me #QIRA tek Përroi i Njelmë...

Sipas marrëveshjes
Trualli me sipërfaqe 2 Hektar në Prishtinë, tek Përroi i Njelmët, në zonën industriale Pri ...
Trualli me sipërfaqe 2 Hektar në Prishtinë, tek Përroi i Njelmët, në zonën industriale Prishtinë – Fushë Koso ...
20,000.00 m2detajet
Troje
Me qira

Truall 15 ari me #QIRA në Bardhosh

Trualli ndodhet përgjatë magjistrales Prishtinë-Podujevë, në Bardhosh afër ‘Auto Ene ...
Trualli ndodhet përgjatë magjistrales Prishtinë-Podujevë, në Bardhosh afër ‘Auto Energjia’. Trualli pos ...
1,500.00 m2detajet
Troje
Me qira

Truall 60 ari me #QIRA në Vranidoll.

1,500 € / muaji
Trualli gjendet në Vranidoll në magjistralen Prishtinë – Podujevë. Trualli ka dokumentacio ...
Trualli gjendet në Vranidoll në magjistralen Prishtinë – Podujevë. Trualli ka dokumentacion të rregullt dhe posedon ...
6,000.00 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings