Truall 4 ari në #SHITJE në Emshir

70,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 17 Nëntor, 2023
  • 400.00 m2

Përshkrimi

Trualli me sipërfaqe 5 ari ndodhet në lagjen Emshir, afër shkollës ‘7 Marsi’.
Trualli është i pajisur me fletë poseduese dhe ka infrastrukturë të plotë (ujë, rrymë, kanalizim).
Ndodhet në një zonë të destinuar për ndërtim të shtëpisë, në një lagje të qetë dhe të përshtatshme për banim.

ID e pronës: 26552
Çmimi: 70,000 €
Sipërfaqja: 400.00 m2
Veçori tjera
Dokumentacion të rregullt
Fletë poseduese
Infrastrukturë të plotë

Të ngjajshme

Troje
Në shitje

Truall 60.13 ari në #SHITJE në Lepi

3,500 € / ari
Trualli me sipërfaqe 60.13 ari ndodhet në Lepi, komuna e Graçanicës. Trualli ka fletë pose ...
Trualli me sipërfaqe 60.13 ari ndodhet në Lepi, komuna e Graçanicës. Trualli ka fletë poseduese dhe ka çasje direkt ...
6,013.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 19.72 ari në #SHITJE në Kodrën e Trim...

16,000 € / ari
Trualli me sipërfaqe 19.72 ari ndodhet në Kodrën e Trimave, tek ‘Hani i Dilit’ ...
Trualli me sipërfaqe 19.72 ari ndodhet në Kodrën e Trimave, tek ‘Hani i Dilit’. Trualli është i pajisur ...
1,972.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 5 ari në #SHITJE në Emshir

20,000 € / ari
Trualli me sipërfaqe 5 ari ndodhet në lagjen Emshir, afër shkollës ‘7 Marsi’. Trualli ësht ...
Trualli me sipërfaqe 5 ari ndodhet në lagjen Emshir, afër shkollës ‘7 Marsi’. Trualli është i pajisur me fletë pose ...
500.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 1 Hektar në #SHITJE në Marec

1,500 € / ari
Trualli me vendndodhje në Marec, vetëm 20 minuta larg nga Prishtina dhe një sipërfaqe prej ...
Trualli me vendndodhje në Marec, vetëm 20 minuta larg nga Prishtina dhe një sipërfaqe prej 1 hektarësh, i pajisur m ...
10,000.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings