Truall 2 Hektar me #QIRA tek Përroi i Njelmët

Sipas marrëveshjes
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 12 Korrik, 2023
  • 20,000.00 m2

Përshkrimi

Trualli me sipërfaqe 2 Hektar në Prishtinë, tek Përroi i Njelmët, në zonën industriale Prishtinë – Fushë Kosovë.
Toka është e përshtatshme për ndërtim të ulët, dhe është me mundësi ndarje nga 5 deri në 1 Hektar.
Ndodhet në një zonë të përshtatshme për veprimtari afariste.

ID e pronës: 23935
Sipërfaqja: 20,000.00 m2
Veçori tjera
Infrastrukturë të plotë

Të ngjajshme

Truall 8.75 ari me #QIRA në Emshir

Trualli me sipërfaqe 8.75 ari ndodhet në Emshir, afër ‘Stacionit të Autobusëve’ ...
Trualli me sipërfaqe 8.75 ari ndodhet në Emshir, afër ‘Stacionit të Autobusëve’, në një zonë shumë të p ...
875.00 m2detajet
Troje
Me qira

Truall 15 ari me #QIRA në Bardhosh

Trualli ndodhet përgjatë magjistrales Prishtinë-Podujevë, në Bardhosh afër ‘Auto Ene ...
Trualli ndodhet përgjatë magjistrales Prishtinë-Podujevë, në Bardhosh afër ‘Auto Energjia’. Trualli pos ...
1,500.00 m2detajet
Troje
Me qira

Truall 60 ari me #QIRA në Vranidoll.

1,500 € / muaji
Trualli gjendet në Vranidoll në magjistralen Prishtinë – Podujevë. Trualli ka dokumentacio ...
Trualli gjendet në Vranidoll në magjistralen Prishtinë – Podujevë. Trualli ka dokumentacion të rregullt dhe posedon ...
6,000.00 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings