Truall 1.73 Hektar në #SHITJE në Sofali

8,500 € / ari
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 19 Korrik, 2023
  • 20,000.00 m2

Përshkrimi

Kjo tokë e jashtëzakonshme prej 1.73 hektarësh në Sofali, krenohet me një atmosferë gjallëruese të ajrit të pastër dhe qetësisë natyrore. Pamja mahnitëse e hapur që ofron e shfaq peizazhin e gjallë të qytetit të Prishtinës. E vendosur mbi Lagjen ‘Buçaj’, ngjitur me parkun e Gërmisë, ju do të keni privilegjin të shijoni aktivitetet në natyrë dhe mundësitë rekreative vetëm pak çaste larg. Kënaquni në ecje, çiklizëm ose piknik, duke u zhytur në mrekullitë e natyrës.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 23777
Çmimi: 8,500 € / ari
Sipërfaqja: 20,000.00 m2
Veçori tjera
Dokumentacion të rregullt
Fletë poseduese
Infrastrukturë të plotë

Të ngjajshme

Troje
Në shitje

Truall 5 ari në #SHITJE në Çagllavicë

144,000 €
Trualli me sipërfaqe 5 ari ndodhet në Çagllavicë, afër Grand Store dhe Bau Market. Trualli ...
Trualli me sipërfaqe 5 ari ndodhet në Çagllavicë, afër Grand Store dhe Bau Market. Trualli është i pajisur me fletë ...
500.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 37.33 ari në #SHITJE në Livagjë

7,500 € / ari
Trualli me sipërfaqe 37.33 ari ndodhet në Livagjë, në komunën e Graçanicës. Trualli është ...
Trualli me sipërfaqe 37.33 ari ndodhet në Livagjë, në komunën e Graçanicës. Trualli është i pajisur me fletë posedu ...
3,733.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 5.35 ari në #SHITJE në Çagllavicë

18,500 € / ari
Trualli me sipërfaqe 5.35 ari ndodhet në Çagllavicë, afër Spitalit Otrila. Trualli është i ...
Trualli me sipërfaqe 5.35 ari ndodhet në Çagllavicë, afër Spitalit Otrila. Trualli është i pajisur me fletë posedue ...
535.00 m2detajet
Troje
Në shitje

Truall 8.24 ari në #SHITJE në Çagllavicë

780,000 €
Trualli me sipërfaqe 8.24 ari ndodhet në Çagllavicë, në magjistralen Prishtinë – Fer ...
Trualli me sipërfaqe 8.24 ari ndodhet në Çagllavicë, në magjistralen Prishtinë – Ferizaj, afër spitalit Aloka ...
824.00 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings