Shtëpi 200m² me #QIRA në Dragodan

700 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 13 Nëntor, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 200.00 m2

Përshkrimi

Shtëpia me sipërfaqe 200m² ndodhet në Dragodan, afër Kfori-t.
Është tërësisht e mobiluar dhe funksionale, sistemin e ngrohjes e ka me dru dhe me energji elektrike. Posedon oborr të rregulluar mirë.
Shtëpia është e ndarë në:
– Kati i 1-rë: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo,
– Kati i 2-të: 3 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 2 Ballkona,
– Nënkulmi me një depo.
Ndodhet në një pjesë shumë të qetë dhe të përshtatshme për banim, në afërsi të çdo shërbimi të nevojshëm, me qasje të shpejtë në çdo pjesë të qytetit.

*Shtëpia është e lirë nga 1 Dhjetori.

ID e pronës: 21271
Çmimi: 700 € / muaji
Sipërfaqja: 200.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
E mobiluar
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Shtëpi 203m² me #QIRA në lagjen Qershia, Çag...

1,500 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 203m² ndodhet në lagjen Qershia, në truall me sipërfaqe 3.3 ari. Shtë ...
Shtëpia me sipërfaqe 203m² ndodhet në lagjen Qershia, në truall me sipërfaqe 3.3 ari. Shtëpia është tërësisht e mob ...
3 2 203.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Shtëpi 350m² me #QIRA në Çagllavicë

800 € / muaji
Shtëpia me sipërfaqe 350m² ndodhet në Çagllavicë, tek ‘Lagjja Jonë’. Është tërësisht e mob ...
Shtëpia me sipërfaqe 350m² ndodhet në Çagllavicë, tek ‘Lagjja Jonë’. Është tërësisht e mobiluar, posedon sistemin e ...
4 3 350.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Kat shtëpie 85m² me #QIRA në Dragodan

700 € / muaji
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 85m² ndodhet në Dragodan. Është i mobiluar tërësisht në mënyr ...
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 85m² ndodhet në Dragodan. Është i mobiluar tërësisht në mënyrë moderne, e pajisur me t ...
2 1 85.00 m2detajet
Shtëpi
Me qira

Kat shtëpie 90m² me #QIRA në Dragodan

250 € / muaji
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 90m² ndodhet në Dragodan. Kati është tërësisht e mobiluar dhe ...
Kati i shtëpisë me sipërfaqe 90m² ndodhet në Dragodan. Kati është tërësisht e mobiluar dhe funksionale. Sistemin e ...
1 1 90.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings