Lokale për #SHITJE në Nartel Center, Pejton

4,300 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 23 Tetor, 2023

Përshkrimi

Ofrohen për shitje lokale me lokacion në qendrën tregtare ‘Nartel Center’ ndërtuar nga kompania e ndërtimit Nartel. Një ndër vendet kryesore në qytetin e Prishtinës, ku arrihet të plotësohen të gjitha kriteret për një gamë të larmishme nevojash biznesi dhe investimesh. Objekti ofron hapësirë të bollshme parkimi, sisteme sigurie, akses të lehtë si dhe qasje direkte në pjesët më të frekuentuara të qytetit, duke i bërë lokalet të përshtatshme si për klientët ashtu edhe për punonjësit.

Lokalet të cilat po ofrojmë për shitje kanë madhësi të ndryshme nga 100m² deri në 500m², duke u përshtatur kërkesave të ndryshme të biznesit. Lokalet kanë dizajn bashkëkohor dhe infrastrukturë të mirëmbajtur, duke poseduar sistemin e ngrohjes me frankoil katër gypor, sistem kundër zjarrit, pllaka të kualitetit të lartë, lartësi të katit prej 6m, etj.

Zona Pejton është e njohur për vendndodhjen e saj strategjike, e vendosur në qendër të qytetit, afër institucioneve qeveritare, objekteve arsimore, bankave dhe qendrave kryesore të transportit. Ky qark i gjallë është një qendër për tregtinë, kulturën, gastronominë dhe inovacionin, duke e bërë atë një zgjedhje kryesore për bizneset dhe investitorët. Nëse jeni duke kërkuar të krijoni biznesin tuaj, të zgjeroni operacionet tuaja aktuale ose të bëni një investim të zgjuar në patundshmëri, keto lokale ofrojnë një mundësi ideale!

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 25966
Çmimi: 4,300 € / m²
Veçori tjera
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Parking
Sistem alarmi
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Lokal
Në shitje

Lokal 40m² në #SHITJE te Qafa

Lokali me sipërfaqe 40m² ndodhet te Qafa, në objektin e Mini Max-it. Lokali posedon një ha ...
Lokali me sipërfaqe 40m² ndodhet te Qafa, në objektin e Mini Max-it. Lokali posedon një hapësirë pune dhe një tuale ...
1 40.00 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 30m² në #SHITJE në Emshir

Lokali me sipërfaqe 30m² ndodhet në Emshir, afër Stacionit të autobusëve. Lokali ka sistem ...
Lokali me sipërfaqe 30m² ndodhet në Emshir, afër Stacionit të autobusëve. Lokali ka sistemin e ngrohjes me energji ...
1 30.00 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokal 120.25m² në #SHITJE në Ulpianë

2,300 € / m²
Lokali me sipërfaqe 66.78m² dhe bodrum 53.47m² neto ndodhet në Ulpianë. Sistemin e ngrohje ...
Lokali me sipërfaqe 66.78m² dhe bodrum 53.47m² neto ndodhet në Ulpianë. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos. Lokal ...
1 120.25 m2detajet
Lokal
Në shitje

Lokale 120m² në #SHITJE në Aktash

1,300 € / m²
Lokalet me sipërfaqe 120m² ndodhen në Aktash, afër SONDER. Lokalet janë shumë të përshtats ...
Lokalet me sipërfaqe 120m² ndodhen në Aktash, afër SONDER. Lokalet janë shumë të përshtatshëm për zhvillimin e vepr ...
1 120.00 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings