Lokal 98m² me #QIRA në Dragodan

950 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 29 Mars, 2023
  • 1 Banjo
  • 98.00 m2

Përshkrimi

Lokali ndodhet në Dragodan në kompleksin e ndërtuar nga Butrinti Group. Gjendet në një lokacion të përshtatshëm për veprimtari të ndryshme afariste.
Lokali posedon një hapësirë pune dhe një WC. Ka sistem të ngrohjes me energji elektrike dhe vendparkim të mjaftueshëm.

ID e pronës: 22491
Çmimi: 950 €
Sipërfaqja: 98.00 m2
Banjo: 1
Veçori tjera
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Lokal 81m² me #QIRA në Dragodan

700 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 81m² ndodhet në Dragodan, afër Mini Max. Lokali ka sistemin e ngrohjes ...
Lokali me sipërfaqe 81m² ndodhet në Dragodan, afër Mini Max. Lokali ka sistemin e ngrohjes me energji elektrike, po ...
1 81.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 84m² me #QIRA në Mati 1

400 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 84m² ndodhet në Mati 1 afër Mileniumi i Tretë. Lokali ka sistemin e ng ...
Lokali me sipërfaqe 84m² ndodhet në Mati 1 afër Mileniumi i Tretë. Lokali ka sistemin e ngrohjes me energji elektri ...
2 84.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 75m² me #QIRA në Bregun e Diellit

700 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 75m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër “Sunny Hill”. Lokal ...
Lokali me sipërfaqe 75m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër “Sunny Hill”. Lokali ka sistemin e ngrohjes ...
1 75.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 45m² me #QIRA në Rrugën B

350 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 45m² ndodhet në Rrugën B tek Muharrem Fejza. Lokali ka sistemin e ngro ...
Lokali me sipërfaqe 45m² ndodhet në Rrugën B tek Muharrem Fejza. Lokali ka sistemin e ngrohjes me Termokos, posedon ...
1 45.00 m2detajet

Ardit Kryeziu

Real Estate Agent

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 600 650 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings