Lokal 810m² me #QIRA në Dragodan

10,500 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 2 Gusht, 2023
  • 2 Banjo
  • 810.00 m2

Përshkrimi

Lokali me sipërfaqe 810m² ndodhet në Dragodan, në kompleksin e Redoni SH.P.K.
Lokali është tërësisht funksional dhe është shumë i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme afariste.
Është i ndarë në një hapësirë të madhe pune, pesë hapësira më të vogla, dhe dy tualete.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike dhe gjatë vitit do të bëhet kyçja me Termokos, si dhe ka 9 hapësira parkingu të cilat i takojnë lokalit.
Lokali ndodhet në një lokacion me frekuentim të lartë dhe me çasje në çdo pjesë të qytetit.

ID e pronës: 24390
Çmimi: 10,500 €
Sipërfaqja: 810.00 m2
Banjo: 2
Veçori tjera
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking

Të ngjajshme

Lokal
Me qira

Lokal 136m² me #QIRA në Mati 1

820 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 136m² ndodhet në Mati 1 afër Mileniumi i Tretë. Lokali ka sistemin e n ...
Lokali me sipërfaqe 136m² ndodhet në Mati 1 afër Mileniumi i Tretë. Lokali ka sistemin e ngrohjes me energji elektr ...
1 136.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 133m² me #QIRA në Mati 1

800 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 133m² ndodhet në Mati 1 afër Mileniumi i Tretë. Lokali ka sistemin e n ...
Lokali me sipërfaqe 133m² ndodhet në Mati 1 afër Mileniumi i Tretë. Lokali ka sistemin e ngrohjes me energji elektr ...
1 133.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 43m² me #QIRA në Mati 1

300 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 43m² ndodhet në Mati 1 afër Mileniumi i Tretë. Lokali ka sistemin e ng ...
Lokali me sipërfaqe 43m² ndodhet në Mati 1 afër Mileniumi i Tretë. Lokali ka sistemin e ngrohjes me energji elektri ...
1 43.00 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 100m² me #QIRA në Dardani

1,600 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 100m² neto ndodhet në Dardani. Lokali posedon një hapësirë të madhe pu ...
Lokali me sipërfaqe 100m² neto ndodhet në Dardani. Lokali posedon një hapësirë të madhe pune, dy hapësira më të vog ...
1 100.00 m2detajet

Rexhë Haxholli

CEO & Owner / Real Estate Broker

Më kontaktoni

Caktoni një takim!
Telefono +383 45 601 220 WhatsApp
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings