Lokal 200m² me #QIRA në Emshir

Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 25 Maj, 2022
  • 1 Banjo
  • 200 m2

Përshkrimi

Lokali ndodhet në rrugën kryesore dhe është i sapo ndërtuar.
Lokali është shumë i përshtatshëm për çfarëdo veprimtarie afariste si për market, kafe, etj.
Lokali përfshin:
• Hapësirë
• Banjo
• Depo
• Mund të shfrytëzohet dhe terasa mbi lokal
Lokali ka parking të mjaftueshëm, dhe mund të shtohen 40m² sipërfaqe.

ID e pronës: 19437
Sipërfaqja: 200 m2
Dhoma: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Nxehmje me rrymë
Parking

Të ngjajshme

Lokal
Me qira

Lokal 55m² (neto) me #QIRA në Ulpianë

900 € / muaji
Lokali ndodhet në Ulpianë, përballë Albi Market. Hapësira e lokalit mund të shfrytëzohet p ...
Lokali ndodhet në Ulpianë, përballë Albi Market. Hapësira e lokalit mund të shfrytëzohet për zhvillim të veprimtari ...
1 55 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 78m² (neto) me #QIRA në Ulpianë.

1,000 € /muaji
Lokali ndodhet në afërsi të QKUK-së dhe Interex. Lokali ka sistem të sigurisë me alarm dhe ...
Lokali ndodhet në afërsi të QKUK-së dhe Interex. Lokali ka sistem të sigurisë me alarm dhe kamera, sistem të ngrohj ...
1 78 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokali 80.37m² me #QIRA në objektin e “...

750 € / muaji
Lokali ndodhet në një lagje shumë atraktive dhe të qetë. Lokali ka: ndriçim natyral, siste ...
Lokali ndodhet në një lagje shumë atraktive dhe të qetë. Lokali ka: ndriçim natyral, sistem të ngrohjes me rrymë, k ...
2 80 m2detajet
Lokal
Me qira

Lokal 400m² me #QIRA në Lakrishtë

1,500 €
Lokali gjendet afër Pro Credit Bankës, ka sistem alarmi, sistem të ngrohjes me rrymë, dhe ...
Lokali gjendet afër Pro Credit Bankës, ka sistem alarmi, sistem të ngrohjes me rrymë, dhe ofron parking të mjaftues ...
3 400 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings